مركز وكلا اعلام نمود:

ثبت نام رایگان داوطلبان تحت پوشش بهزیستی و كمیته امداد در آزمون های پیش رو

ثبت نام رایگان داوطلبان تحت پوشش بهزیستی و كمیته امداد در آزمون های پیش رو

سیاسی: مرکز وکلا و کارشناسان رسمی قوه قضائیه اعلام نمود که داوطلبان تحت پوشش سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی می توانند در آزمون های وکالت و کارشناسان رسمی این مرکز به رایگان ثبت نام کنند.


به گزارش سیاسی به نقل از ایسنا، مرکز وکلا و کارشناسان رسمی قوه قضائیه اعلام نمود:
«متقاضیان گرفتن پروانه وکالت یا کارشناسی رسمی سال ۱۴۰۰ که تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) یا سازمان بهزیستی کشور هستند، می­توانند با مراجعه به سایت ضمن ثبت اطلاعات خود از پرداخت هزینه آزمون معاف شوند. مهلت ثبت اطلاعات از دوم مرداد شروع شده و تا ششم همین ماه ادامه دارد.
آزمون­ های وکالت و کارشناسی رسمی با مشارکت بیش از صد هزار نفر برگزار می ­شود. طبق روال مرسوم، داوطلبان برای حضور در این قبیل آزمون­ ها بایستی هزینه ­های آزمون را پرداخت کنند. مرکز وکلا بمنظور دسترس ­پذیرتر کردن وکالت و کارشناسی رسمی برای اقشار کم­تر برخوردار جامعه و همین طور بمنظور رعایت عدالت در دسترسی افراد به شغل، این امتیاز را برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی درنظر داشته است که هیچ­گونه­ هزینه ­ای از ابتدا تا انتهای پروسه آزمون پرداخت نکنند.
آزمون وکالت سال ۱۴۰۰ روز جمعه ۱۹ شهریورماه برگزار می شود و مجری آن سازمان سنجش و آموزش کشور است.
گفتنی است سال قبل نیز مددجویان کمیته امداد و سازمان بهزیستی جهت شرکت در آزمون­ های مرکز وکلا و همین طور مصاحبه ­های صورت گرفته بعد از موفقیت در مرحله اول آزمون، وجهی پرداخت نکردند».
منبع:

1400/05/03
22:57:44
5.0 / 5
1251
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
سیاسی بین الملل