دریادارخانزادی:

ایمان، شجاعت و دانش از شاخصه های یك فرد نظامی است

ایمان، شجاعت و دانش از شاخصه های یك فرد نظامی است

به گزارش سیاسی فرمانده نیروی دریایی ارتش با تاکید بر این که بصیرت دینی از با اهمیت ترین اهداف پرورش نیروی کارآمد است، اظهار داشت: از شاخصه های یک فرد نظامی ایمان، شجاعت و دانش است.


به گزارش روز سه شنبه ایرنا از روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، امیر دریادار خانزادی با حضور در منطقه یکم این نیرو با دانشجویان دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) که درحال گذراندن دوره کارورزی هستند در بندرعباس دیدار نمود.
وی با اشاره به این که دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) نوشهر یکی از مراکز آموزشی مهم و حساس این نیروی راهبردی است و دارای نقش بی بدیلی برای پیشبرد اهداف نیروی دریایی ارتش در آینده شمرده می شود، تصریح کرد: مسئولیت، مدیریت و فرماندهی این دانشگاه خصوصاً در گام دوم انقلاب برای نیروی دریایی ارتش سرنوشت ساز است.
دریادارخانزادی اضافه کرد: امروز خیزش تمدن ایران اسلامی به برکت انقلاب سبب شده است که فرزندان این مملکت در نسل های مختلف بر عرشه شناورهای نیروی دریایی ارتش وارد مناطق دریایی جهان می شوند که در تاریخ ایران بی نظیر است.
فرمانده نیروی دریایی ارتش با تاکید بر این که بصیرت دینی از با اهمیت ترین اهداف پرورش نیروی کارآمد است، اظهار داشت: از شاخصه های یک فرد نظامی ایمان، شجاعت و دانش است و وقتی که این سه اصل را کنار هم میگذاریم در دل آن باید بصیرت دینی به وجود آید. یکی از ابزارها و سلاح های مهم که باید به همراه داشته باشید بصیرت دینی است.
وی با تاکید بر این که دانشجویان باید نظم، انضباط و شکیبایی را سرلوحه کار خود قرار دهند، اظهار داشت: حضور دانشجویان در کارورزی، نسل آینده نیروی دریایی ارتش را خیلی قوی خواهدنمود و حضور در دوردست ها برای نیروی دریایی ارتش اقتدار آفرین است و آنچه که بعنوان دانایی در این دانشگاه به دست آورده اید، عملاً در دریانوردی از نزدیک آنها را لمس می کنید.
دریادار خانزادی با تاکید بر این که شما دانشجویان آینده سازان نیروی دریایی ارتش هستید، اشاره کرد: اگر امروز ناوگروه های نیروی دریای ارتش در دوردست ها پرچم مقدس ایران اسلامی را به اهتزاز در می آورد بی گمان به پشتوانه شما جوانان انقلابی و غیور این مملکت است.منبع:

1400/04/30
11:20:09
5.0 / 5
1162
تگهای خبر: آموزش , ارتش , ایران , تمدن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل