فراخوان نوزدهمین دوره كتاب سال دفاع مقدس منتشر گردید

فراخوان نوزدهمین دوره كتاب سال دفاع مقدس منتشر گردید

سیاسی: فراخوان نوزدهمین دوره انتخاب بهترین کتاب دفاع مقدس با شعار «حفظ هویت ملی با تولید آثار فاخر»، منتشر گردید.به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، نوزدهمین دوره انتخاب بهترین کتاب دفاع مقدس ویژه سالهای ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸، فراخوان داد و این دوره از این جایزه با شعار حفظ هویت ملی با تولید آثار فاخر، برگزار می شود.

ناشران و پدیدآورندگانی که مشتاق شرکت آثار منتشره خود (آثار سالهای ۹۷-۱۳۹۸) در این جایزه ادبی هستند، می توانند کتاب های منتشره در موضوعات دفاع مقدس، مدافعان حرم و مقاومت (کودک و نوجوان و بزرگسال) خودرا به تعداد دو نسخه آماده سازی و تا تاریخ بیستم مردادماه به دبیرخانه انتخاب بهترین کتاب دفاع مقدس واقع در تهران خیابان شهید مطهری خیابان میرعماد پلاک چهار طبقه پنجم سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، آقایان میرابی و هاشمی ارسال نمایند.

در این دوره به لحاظ انجام عملی شعار «حفظ هویت ملی با تولید آثار فاخر» انتخاب ها با دقت و حساسیت بیشتری انجام می شود و فقط آثار ممتاز برگزیده خواهند شد.

به گزارش سیاسی به نقل از ایرنا، جایزه کتاب سال دفاع مقدس به همت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس انجام می شود. نخستین دوره جایزه کتاب سال دفاع مقدس سوم خرداد ۱۳۷۲ همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر انجام شد.

خاطره، مستند، پژوهش نظامی و سیاسی، داستان بزرگسالان، زندگینامه داستانی، شعر و نثرادبی، پژوهش های فرهنگی، تاریخ شفاهی، آثار مرجع، مدافعان حرم، حوزه های داخلی، مدیریت هنری، شعر، ترجمه، ادبیات کودکان و نوجوانان، مقاومت اسلامی، هنرهای تجسمی، توطئه های داخلی و هنرهای نمایشی موضوعات مورد بررسی در این جایزه هستند.منبع:

1400/04/06
20:14:35
5.0 / 5
1298
تگهای خبر: تولید , سازمان , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
سیاسی بین الملل