امیر دادرس:

جنگنده های نیروی هوایی را متناسب با تهدیدات پیش رو مجهز می نماییم

جنگنده های نیروی هوایی را متناسب با تهدیدات پیش رو مجهز می نماییم

به گزارش سیاسی جانشین فرمانده كل ارتش با بیان اینكه تعهد و تخصص دو بال پرواز نیروی هوایی ارتش است، اظهار داشت: جنگنده های عرصه نظامی را باید متناسب با تهدیدات پیش رو مجهز نماییم چون كه توانمندی و دستاوردهای امروز كشور بسیار پرارزش است.


امیر «محمدحسین دادرس» روز دوشنبه در مراسم رونمایی از شبیه ساز هواپیمای ایلیوشین، تعهد و تخصص را دو بال پرواز نیروی هوایی ارتش عنوان نمود و با اشاره به تلاش کارکنان نیروی هوایی ارتش برای ارتقاء توانمندی دفاعی کشور اظهار داشت: زندگی خلبانان امروز نشان از تعهد و تدینی دارد که ما در مشاغل دیگر کمتر آن را سراغ داریم.
جانشین فرمانده کل ارتش، نیروی هوایی را تخصص محور دانست و اضافه کرد: جنگ های امروز بر محور تخصص و حرفه ای شدن است، سربازی که در مرز دانش حرکت می کند، سیلی محکمتری بر دشمن می زند و می تواند دشمن را بشناسد و بر توانمندی های دشمن سیطره پیدا کند و از این طریق بر توان بازدارندگی کشور بیفزاید.
قادر به پاسخگویی به تهدیدات هستیم
دادرس افزود: ما امروز در نیروی هوایی تخصص و تعهد را به صورت توامان باهم می بینیم و می توانیم این نیرو را تخصص محور بدانیم؛ چونکه نهاجا مطابق با جنگ های روز پیش می رود و قادر به پاسخگویی به تهدیدات است.
جانشین فرمانده کل ارتش توانمندی و دستاوردهای امروز کشور را بسیار پرارزش خواند و اظهار داشت: باید جنگنده های عرصه نظامی را متناسب با تهدیدات پیش رو مجهز نماییم.
وی ساخت شبیه ساز هواپیما ایلیوشین را بسیار کار بزرگی دانست اضافه کرد: البته کارهای بسیار بزرگی در نیروی هوایی انجام شده که می توان به ساخت موتور جت اشاره نمود که در جهان اسلام کسی نتوانست بسازد.
دادرس با اشاره به ساخت هواپیمای صددرصد ایرانی اظهار داشت: این پیشرفت ها در مقابل تحریم های دشمنان، فشار تحریم را می کاهد.
هواپیماهای بدون سرنشین به ناوگان هوایی کشور تحویل می شود
وی با اشاره به تحویل دهی هواپیماهای بدون سرنشین در ایام آینده تصریح کرد: هواپیماهای بدون سرنشین می تواند بر توان دفاع دفاعی کشور بیفزاید.
جانشین فرمانده کل ارتش با اشاره به اینکه تمامی هواپیماهای بدون سرنشین ارتش بومی است، خاطرنشان کرد: این هواپیماها مکمل ناوگان هوایی کشور هستند و می توانند بازدارندگی کشور را تقویت نمایند.
امیر دادرس تصریح کرد: این پیشرفت ها تحت شدیدترین تحریم ها به دست آمده است. ما دشمن را به خوبی می شناسیم و برپایه توانمندی های وی تجهیزات مورد نیاز را تولید می نماییم.منبع:

1399/04/17
23:36:51
5.0 / 5
2384
تگهای خبر: ایران , تخصص , تولید , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل