صباحی فرد:

برای مدیریت نبردهای پدافندی به افسران كارآزموده نیازمندیم

برای مدیریت نبردهای پدافندی به افسران كارآزموده نیازمندیم

به گزارش سیاسی فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش اظهار داشت: در صحنه های نبرد پدافندی، ثانیه ها و لحظه ها در تصمیم گیری ها بسیار مهمست و برای مدیریت این صحنه ها به افسران کارآزموده و آب دیده نیازمندیم.


به گزارش روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی ارتش، سرتیپ علیرضا صباحی فرد در همایش همتاسازی مدیران میانی پدافند هوایی اظهار داشت: افسران و مدیران باید هر لحظه برای مدیریت صحنه های نبرد واقعی آماده باشند و از هر فرصتی برای دریافت دانش و فنون اجرای ماموریت های رزمی - عملیاتی و دانش های تجربه محور استفاده کنند.
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با تاکید بر این که در صحنه های نبرد پدافندی، ثانیه ها و لحظه ها در تصمیم گیری ها بسیار مهمست و برای مدیریت این صحنه ها به افسران کارآزموده و آب دیده نیازمندیم، اشاره کرد: تمام مدیران رده های بالا و میانی پدافند باید با اصول تعاملات و تشریفات آشنا بوده و در اجرای پروژه های اقتصادی و برنامه های فرهنگی از دانش روز و توان بهره گیری از ظرفیت ها بهره مند باشند.
سرتیپ صباحی فرد اشاره کرد: در نیروهای مسلح خصوصاً در پدافند، فارغ التحصیلی از دانشگاه یا مراکز آموزش درجه داری اختتام کار و آخر راه نیست و افسران و درجه داران باید از هر فرصتی برای ارتقاء دانش و توان خود استفاده کنند که مطمئناً این شرایط موجب ارتقای منزلت و راندمان سازمانی خواهد شد.
وی در ادامه با اشاره به تدابیر داهیانه فرماندهی معظم کل قوا در متن بیانیه گام دوم انقلاب، اضافه کرد: باید همه آحاد درجه داران، افسران و فرماندهان، این منشور تمدن ساز را سرلوحه امور و کارهای خود قرار بدهند که مطمئنا سعادت و پیروزی همه ما به اجرای دقیق آن بستگی دارد.
همایش همتاسازی مدیران میانی پدافند هوایی برای انتقال انواع دانش و فنون از رده های بالا به رده های میانی به مدت سه روز در ستاد پدافند هوایی با رعایت پروتکلهای بهداشتی درحال برگزاری است و معاونت های تخصصی، در کارگاه های مختلف دستاوردها و تجربیات سالهای قبل و چشم اندازهای آینده را در اختیار مدیران میانی قرار می دهند.
1400/03/11
22:41:09
5.0 / 5
1334
تگهای خبر: آموزش , ارتش , تخصص , تمدن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
سیاسی بین الملل