دهمین نمایشگاه بین المللی هوایی ایران افتتاح شد

دهمین نمایشگاه بین المللی هوایی ایران افتتاح شد

دهمین نمایشگاه بین المللی هوایی ایران بصورت مجازی به آدرس الکترونیکی www.iranairshow.com افتتاح شد.


به گزارش سیاسی به نقل از ایرنا، باتوجه به فراگیری بیماری کرونا و لزوم رعایت ضوابط بهداشتی دهمین دوره نمایشگاه بین المللی هوایی ایران با حضور شرکتها و نهادهای فعال در عرصه صنایع هوایی، هوانوردی و هوافضایی فعالیت خودرا از امروز سه شنبه ۲۸ اردیبهشت بصورت مجازی شروع کرد.
دبیر دهمین نمایشگاه بین المللی هوایی ایران در پیام ویدیویی خود در این نمایشگاه اظهار داشت: این دوره از نمایشگاه با روشی مدرن برگزار می گردد تا توانمندی ها و پیشرفت های صنعت هوایی ایران در عرصه صنایع هوا و فضا و هوانوردی در ۲ سال قبل را معرفی نماید.
بیژن بنکدار افزود: از اکنون برگزاری دوره یازدهم این نمایشگاه در دنیای واقعی برنامه ریزی شده و اهتمام می شود زمینه حضور پر رنگ شرکت های داخلی و خارجی فعال در بخش های مختلف هوا و فضا در یازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی هوایی ایران فراهم گردد.
علاقمندان به نمایش های هوایی می توانند بوسیله سایتwww.iranairshow.com نمایش های جذاب نمایشگاه امسال را که به روشی نوین و پیشرفته برای اولین بار بصورت سه بعدی پخش می شود ببینند.
در این نمایشگاه دستاوردهای مختلفی از سازمان های صنایع هوایی نیروی های مسلح، قدس، هسا، پنها، صها، آرمیا، سمت، پژوهشکده سازمان هوایی، دانشکده هوا و فضای امیر کبیر، خدمات هوایی پارس، هواپیمایی آسمان، ایرسا چکاد کیش و شبیه سازان پیشرفته ابراهیمی به نمایشگاه گذاشته است.
پژوهشگاه هوا و فضا، هواپیمایی قشم ایر، هواپیمایی هما، ستاد توسعه فناوری های فضایی حمل و نقل پیشرفته، پیشرو صنعت دقیق، فارسکو، انجمن شرکت های هواپیمایی ایران، یوراسیا، رکسانا پارسیان و ماکس از دیگر شرکت کنندگان در این نمایشگاه هستند.
نمایشگاه بین المللی هوایی ایران که از بیست سال قبل هر ۲ سال یکبار همراه با نمایش های هوایی درکیش برگزار می شد بعنوان مهم ترین رویداد در صنعت هوایی، هوانوردی و هوا فضای ایران درتقویم نمایشگاه های بین المللی هوایی به ثبت رسیده است.


1400/02/29
12:11:22
5.0 / 5
1254
تگهای خبر: ایران , خدمات , سازمان , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
لینک دوستان سیاسی
سیاسی بین الملل