فرمانده كل ارتش:

نبرد سیف القدس نشانگر آزادی قریب الوقوع قدس شریف است

نبرد سیف القدس نشانگر آزادی قریب الوقوع قدس شریف است

به گزارش سیاسی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: نبرد «سیف القدس» نشانگر آزادی قریب الوقوع قدس شریف است.


به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران، سرلشکر عبدالرحیم موسوی در بازدید از مرکز آموزش های پشتیبانی شهید سرلشکر فیض الله امانی نیروی زمینی ارتش، اضافه کرد: نبرد «سیف القدس» نشانگر آزادی قریب الوقوع قدس شریف است.
سرلشکر موسوی افزود: ما در تحقق وعده های الهی کوچکترین تردیدی نداریم و می دانیم که حق بر باطل و ظلم و ظالم پیروز خواهد شد و ظالم و باطل نابود خواهند شد.
وی اشاره کرد: روزی که رهبر روشن ضمیر ما وعده دادند که رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهد دید، خیلی ها شاید رسیدن روزی مثل امروز را با این سرعت تصور نمی کردند.
فرمانده کل ارتش اشاره کرد: صهیونیست ها که زمانی رؤیای تسلط بر منطقه را در سر می پروراندند امروز در نبرد با نیروهای مقاومت، مستاصل و زمین گیر شده اند و رؤیای نیل تا فرات به کابوس حفظ پادگان تروریستی اسرائیل تنزل یافته است.
سرلشکر موسوی اشاره کرد: نبرد «سیف القدس» نشانگر آزادی قریب الوقوع قدس شریف است. البته خائنان و سازشکاران منطقه بدانند که خون کودکان غزه، سازشکاران معامله قرن را غرق خواهدنمود و ما استمرار جنایات رژیم صهیونیستی را نتیجه تعلل و خیانت سازشکاران معامله قرن می دانیم.
وی در ادامه مرکز آموزش پشتیبانی نیروی زمینی را یکی از مراکز مهم ارتش خواند و بر نقش این مرکز در تربیت و آموزش افسران، درجه داران و کارمندان در جهت تحکیم ارتش معنویت محور و سازمان یادگیرنده اصرار کرد.
فرمانده کل ارتش همین طور در ادامه مبارزه با ناامیدسازی که از ترفندهای دشمنان است را از وظایف اصلی همگان برشمرد و با استناد به آیات شریفه قرآن کریم، امید به آینده بهتر را متکی به مبانی و آموزه های دینی و شواهد و قرائن موجود دانست.
سرلشکر موسوی بر نقش فرماندهان و استادان در تربیت و آموزش جوانان آگاه و بصیر برای پیمودن موفق گام دوم انقلاب اصرار کرد.
سرلشکر موسوی در ادامه انضباط، سلسله مراتب و سلامت کارکنان را از ارزش های شناخته شده ارتش معرفی و بر حفظ و اشاعه آن اصرار کرد.
به گزارش سیاسی به نقل از ایرنا، درحالی حملات مقابل غزه وارد هفتمین روز متوالی خود شده که رژیم صهیونیستی از شب گذشته حملات گسترده و وحشیانه ای را مقابل مناطق مختلف مسکونی نوار غزه صورت داده است.
بر پایه تازه ترین آمار اعلام شده از طرف مقام های فلسطینی در روز یکشنبه، با احتساب ۱۲ شهید و ۵۰ زخمی در پی حمله امروز رژیم صهیونیستی به مرکز غزه، مجموع شهدای فلسطینی به ۱۵۲ نفر رسیده است.
منبع:

1400/02/27
22:07:45
5.0 / 5
1166
تگهای خبر: آموزش , ارتش , ایران , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
سیاسی بین الملل