سازمان بسیج جامعه پزشكی تاكید كرد:

رژیم جنایتكار صهیونیستی درتكاپوی استیلا برمیراث معنوی و تمدنی مسلمانان

رژیم جنایتكار صهیونیستی درتكاپوی استیلا برمیراث معنوی و تمدنی مسلمانان

به گزارش سیاسی سازمان بسیج جامعه پزشکی اعلام نمود: رژیم جنایتکار صهیونیستی که با غصب و غارت و آواره کردن ملتی مظلوم، کار خویش را شروع کرد، همچنان در تکاپوی استیلا بر میراث معنوی و تمدنی مسلمانان است.


به گزارش سیاسی به نقل از ایرنا، سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور با تکیه بر پیروزی نهایی ملت شریف فلسطین به مناسبت روز جهانی قدس در بیانیه خود آورده است که جهان، سال هاست با آلودگی بزرگ ناشی از یک منبع دائمی تولید و انتشار توطئه و نیرنگ و یک رژیم اشغالگر و سلطه جو دست و پنجه نرم می کند. رژیم جنایتکار صهیونیستی که با غصب و غارت و آواره کردن ملتی مظلوم، کار خویش را شروع کرد، همچنان در تکاپوی استیلا بر میراث معنوی و تمدنی مسلمانان است.
در این بیانیه افزوده شده است: ظلم، جنایت، ترور و انواع توطئه های آشکار و پنهان نظامی، اقتصادی، سیاسی و رسانه ای، همزاد رژیم اسرائیل بوده و هست و در این میان، آمریکای بدنام نه تنها از هیچ حمایتی در برابر اقدامات این رژیم فروگذار نکرده بلکه هویت ذلت بار خود در مقابل صهیونیست ها را با طرح های ننگین بیشتر از پیش آشکار نموده است؛ امروز به جرأت میتوان گفت هر اقدام ایالات متحده آمریکا در منطقه خاورمیانه معطوف به یک اصل و سیاست کلی است و آن حفظ و حمایت همه جانبه از رژیم صهیونیستی و کمک به اجرای نقشه های شوم سلطه جویی این رژیم است.
تعیین روز جهانی قدس، همچون ابتکارهای تاریخی حضرت امام خمینی (ره) است
تعیین روز جهانی قدس، همچون ابتکارهای تاریخی حضرت امام خمینی (ره) است که با گذر زمان، ارزش های راهبردی آن بیشتر از پیش آشکار می شود. از افتخارات بزرگ ملت ایران در عصر حاضر، آن است که با انقلاب اسلامی خویش، در کنار ملت مظلوم فلسطین قرار گرفت و رهایی قدس شریف را در ردیف آرمان های اسلامی و انسانی خود قرار داد. امروز جمهوری اسلامی ایران با رهبری امام خامنه ای تمام توطئه های آمریکا و رژیم صهیونیستی و متحدان منطقه ای آنها را نقش بر آب نموده بگونه ای که جبهه مقاومت قدرتمندتر از هر زمان دیگری این رژیم تروریستی و نامشروع را به ستوه آورده است.
در حالیکه منادیان دروغین حقوق بشر، داعیه داران صلح جهانی و دنیای عاری از خشونت، چشم های به ظاهر حقیقت بینشان را به نسل کشی ها، غارت ها، قتل و تجاوزها و اشغالگری های سفاکان صهیونیست بسته اند، باید بدانند که قدس، بعنوان سمبل امت واحده، قلب مسلمین جهان را به هم گره زده و اعمال شیطانی همچون شهرک سازی های نامشروع در اراضی فلسطینیان و ادامه اشغالگری آنها، نمی تواند رویای واهی و افسانه ای ارض موعود را برایشان به ارمغان بیاورد.
از ظرفیت فضای مجازی حمایت خویش را از آرمان فلسطین و جبهه مقاومت اعلام می داریم
با اینکه سال جاری به علت انتشار ویروس منحوس کرونا و محدودیت های ناشی از این بیماری، امکان برگزاری مراسم به صورت راهپیمایی مقدور نیست، اما همگام با ملت قهرمان ایران نام و یاد فلسطین را در دل زنده نگه داشته و به طرق مختلف همچون استفاده از ظرفیت فضای مجازی حمایت خویش را از آرمان فلسطین و جبهه مقاومت اعلام می داریم.
سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور هم جامعه بزرگ اسلام و جهان را خطاب خود قرار می دهد و به دل های نگران دنیا خاطرنشان می کند که هدف اگر از جانب خدا، برای خدا و رضایت او باشد چنان در راه تحقق قرار می گیرد که هیچ مانعی نمی تواند در آن به اندازه پشه ای ناقابل خللی وارد کند. ازاین رو نه ویروس کرونا و نه هیچ چیز دیگری نمی تواند در راه پشتیبانی از کشور فلسطین، آزادی فلسطین و همراهی با جبهه مقاومت مانع افکنی کند.
سازمان بسیج جامعه پزشکی در انتها تصریح کرد: ما هم گوش جان به رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب می سپاریم و از تمامی دل های بی قرار دعوت به عمل می آوریم تا با وحدت و گسترش تفکر مقاومت، در راه بازگرداندن حتمی و قطعی قدس شریف آزاد به صاحبان اصلی آن سهمی هرچند کوچک اما پرارزش داشته باشند.منبع:

1400/02/17
17:54:59
5.0 / 5
1229
تگهای خبر: آمریكا , ایران , تمدن , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
سیاسی بین الملل