معاون سیاسی سپاه:

نابودی اسرائیل هدف تمامی آزادیخواهان جهان است

نابودی اسرائیل هدف تمامی آزادیخواهان جهان است

به گزارش سیاسی معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: نابودی اسرائیل هدف تمامی آزادیخواهان جهان است و اساسا این آرمان به زودی محقق می شود.


به گزارش سیاسی به نقل از ایرنا، سردار یدالله جوانی روز چهارشنبه در نشست تخصصی «آزادی قدس نزدیک است» که در محل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران انجام شد گفت: شیوع ویروس کرونا و لغو برنامه های میدانی گرامیداشت روز جهانی قدس، این فرصت را در اختیار اندیشمندان و کارشناسان قرارداده تا موضوع فلسطین را در بسترهای موجود برای نسل جوان تبیین کنند.

وی با اشاره به این که نظام مقدس جمهوری اسلامی در طول سالهای استقرار در ایران، شفاف ترین موضع را در موضوع قدس داشته اظهار داشت: اسرائیل همیشه داعیه نیل تا فرات را در سر می پروراند و با این نقشه شیطانی، توطئه بزرگی مقابل جهان اسلام تدارک دیده بود ولی امام راحل با درک صحیح این مساله و با پایه ریزی روز جهانی قدس، راهبرد حذف اسرائیل را رقم زد.

وی اشاره کرد: طی ۴۲ سال گذشته، مقابله با اسرائیل مسیر درستی را در پیش گرفته و اساسا ما به نابودی اسرائیل که هدف تمام آزادی خواهان بوده و رهبر معظم انقلاب و امام راحل نیز آنرا دنبال می کردند، نزدیک می شویم.

جوانی با اشاره به این که اسرائیل فلسفه وجودی خودرا بر روی قدرت نظامی بنا نهاده گفت: اسرائیل به محض این که قدرت نظامی را به دست آورد، بی محابا به سرکوب کردن مردم روی آورد.
معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: این که یک کشور با وسعت اندک، سومین کشور نظامی جهان را تشکیل می دهد، به سبب حمایتی است که آمریکا از این کشور انجام می دهد تا مبارزه با اسلام را بوسیله اسرائیل دنبال کند.

وی با اشاره به اینکه اسرائیل امروز در حصار چهاردیواری خود محصور شده اضافه کرد: امروز غزه قهرمان، آنچنان در مقابل اسرائیل مقاومت می کند که رژیم صهیونیستی پس از یورش و ناتوانی در مقابله با مردم، سریعاً دستور آتش بس می دهد چونکه در یکی از همین جنگ ها، موشک های غزه از گنبد آهنین اسرائیل نیز عبور کرد.
وی مقاومت مردم فلسطین در مقابل اسرائیل را از برکات امام راحل و شهادت مقاومت یاد کرد و اضافه کرد: امروز تمام ایران باید مرد میدان مبارزه با اسرائیل باشد تا واقعیت نابودی اسرائیل به زودی محقق شود.منبع:

1400/02/16
17:54:10
5.0 / 5
1148
تگهای خبر: آمریكا , ایران , تخصص , شورا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
لینک دوستان سیاسی
سیاسی بین الملل