اختصاصی سیاسی

شورای وحدت اصولگرایان به كدام كاندیداها نامه ارسال كرده است؟

شورای وحدت اصولگرایان به كدام كاندیداها نامه ارسال كرده است؟

به گزارش سیاسی سخنگوی شورای وحدت اصولگرایان اسامی ده کاندیدای ریاست جمهوری که نامه آیت الله موحدی کرمانی رئیس این تشکل را برای اعلام برنامه های شان دریافت کرده اند اعلام نمود.


منوچهر متکی در گفتگو با ایسنا ضمن اشاره به تکمیل روند ارسال نامه های شورای وحدت اصولگرایان به کاندیداهای ریاست جمهوری اظهار نمود: این نامه ها با امضای آیت الله موحدی کرمانی ریاست این شورا و جهت دریافت برنامه های کاندیداها به این افراد ارسال شده است.
متکی افزود: پیش از این از ارسال نامه به آقایان سیدابراهیم رئیسی، محسن رضایی، محمدباقر قالیباف، سعید جلیلی، رستم قاسمی و امیرحسین قاضی زاده و علی نیکزاد اطلاع داده بودیم.
وی اضافه کرد: اما در ایام اخیر این روند با ارسال نامه به آقایان سعید محمد، حسین دهقان و عزت الله ضرغامی تکمیل شده است و ما منتظر پاسخ این ده نفر به شورای وحدت و ارسال برنامه ها و تیم انتخابی شان هستیم.
به گزارش سیاسی به نقل از ایسنا، با عنایت به توضیحات منوچهر متکی میتوان نتیجه گرفت که این ده نفر کاندیداهای مورد توجه شورای وحدت اصولگرایان از میان چهره های مختلف و اسامی مختلف مطرح شده در ماه های اخیر، برای انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم هستند و کاندیدای نهایی از میان همین افراد برگزیده خواهد شد.
منبع:

1400/01/28
15:21:43
5.0 / 5
1196
تگهای خبر: شورا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل