نماینده مقام معظم رهبری:

مردم سیستان و بلوچستان در قضیه سراوان راه خویش را از دشمنان جدا كردند

مردم سیستان و بلوچستان در قضیه سراوان راه خویش را از دشمنان جدا كردند

به گزارش سیاسی ایرنا- نماینده ولی فقیه در سیستان وبلوچستان و امام جمعه زاهدان اظهار داشت: مردم بصیر استان با وجود تبلیغات فراوان و گسترده دشمنان در قضیه سراوان اسیر نقشه آنان نشده و راه خویش را از بدخواهان نظام اسلامی جدا کردند.به گزارش سیاسی به نقل از ایرنا آیت الله مصطفی محامی در نشست مشترک با تعدادی از سربازان گمنام امام زمان(عج) ضمن تبریک فرارسیدن سال جدید، اعیاد شعبانیه و گرامیداشت نام و یاد شهدا از مجاهدت های مخلصانه سربازان گمنام امام زمان(عج) قدردانی نمود و اظهارداشت: دامنه فعالیتهای سربازان گمنام امام زمان(عج) در سیستان و بلوچستان با عنایت به تنوع کاری، گستردگی سوژه ها و پهناور بودن استان بسیار زیاد است.

نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان ضمن اشاره به اینکه سال ۹۹ برای نیروهای نظامی، امنیتی و اطلاعاتی توأم با تلاش، مجاهدت و افتخارآفرینی بود و در این راه شهید هم تقدیم نظام و انقلاب اسلامی شد اضافه کرد: دشمن برای ایجاد ناامنی در کشور از هیچ تلاشی دریغ نکرده که در این میان کار شما در حفظ امنیت پایدار در کشور کار بسیار پرافتخاری است.
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان اظهار داشت: امکان دارد به صورت درست و کامل از زحمات شما قدرشناسی نشود چون که هم شما و همکارانتان ناشناخته هستید و هم این که تا زمان برقرار بودن نعمت قدر آن دانسته نمی گردد و باید توجه داشته باشیم که طبق بیان رهبر معظم انقلاب تلاش و مجاهدت های شما در دستگاه خداوند متعال گم نخواهد شد.
امام جمعه زاهدان ضمن اشاره به اینکه عنوان سربازان گمنام امام زمان(عج) یک مدال افتخار است آن هم به این علت که سربازی و گمنامی زمینه را برای انجام کار مخلصانه فراهم می آورد خاطرنشان کرد: هماهنگی و انجام اقدامات هماهنگ چه در امور اطلاعاتی و چه در سایر مسائل لازم بوده و بعنوان مثال دشمن در اتفاق سراوان بسیار سازمان دهی شده عمل کرد اما متاسفانه ما در هماهنگی و خصوصا در اطلاع رسانی ها ضعیف بودیم.
آیت الله محامی تصریح کرد: البته این به معنای ندیدن نیمه پر لیوان نیست و باید از تلاش ها و زحمات سایر دستگاه ها و خصوصا مردم فهیم و بصیر سیستان و بلوچستان تشکر نماییم چونکه با وجود تبلیغات فراوان و گسترده دشمن اسیر نقشه آنان نشده و راه خویش را از دشمنان جدا کردند که این بصیرت مردم را باید ارج نهاد.
وی با تکیه بر حفظ سلامت دستگاههای اداری بعنوان یکی از وظایف مهم بیان نمود: این مقوله نیازمند دقت در گزینش اولیه از طرف شما و در ادامه پیگیری برای حفظ سلامت دستگاههای اداری است.
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان اظهارداشت: با عنایت به پروژه های عمرانی و بودجه های فراوانی که به استان سرازیر می شود زمینه های لغزش بسیار است و باید به سلامت درون سیستم تحفظ و از ایجاد فساد پیشگیری شود تا فرد در حال انجام کار گرفتار لغزش نشود.
امام جمعه زاهدان خواهان اطلاع رسانی درباره برخوردهای انجام شده با متخلفان شد و تصریح کرد: برای امیدآفرینی در سطح جامعه و همینطور پیشگیری از ایجاد افکار منفی نیاز است تا برخوردهای انجام شده با این متخلفان اطلاع رسانی شود.منبع:

1400/01/16
11:21:20
5.0 / 5
1302
تگهای خبر: جامعه , سازمان , سیستم , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل