در بیانیه ارتش جمهوری اسلامی تاكید شد؛

روز جمهوری اسلامی همچون برگی زرین و درخشان در تقویم ایران می درخشد

روز جمهوری اسلامی همچون برگی زرین و درخشان در تقویم ایران می درخشد

ارتش جمهوری اسلامی ایران با صدور اطلاعیه ای به مناسبت 12 فروردین اشاره کرد: دوازدهم فروردین ماه روز جمهوری اسلامی ایران همچون برگی زرین و درخشان در تقویم پرافتخار کشورمان می درخشد.


به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران، در بیانیه آمده است: این روز یادآور حماسه پرشکوه زنان و مردان بصیری است که با اختتام دادن به حکومت مستبد ستم شاهی و رأی حداکثری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، برابر توطئه ها و دشمن های مستکبران و بدخواهان انقلاب شکوهمند و نوپای اسلامی ایستادند و موجب حرکت قطار انقلاب در راه پرافتخار استقلال و آزادی شدند.
این بیانیه می افزاید: مشارکت حداکثری مردم و رای قاطع به جمهوری اسلامی نشانگر خواست ملت ایران اسلامی در استکبارستیزی، آزادی خواهی و استقلال طلبی بود. انقلاب شکوهمند اسلامی، با حرکت انقلابی و آگاهانه آحاد ملت عزیز در روز ۱۲ فروردین سال ۵۸ تثبیت شد و مسیر اعتلا و افتخار را در پیش گرفت و با پشت سر گذاشتن رویدادهای بزرگی همچون جنگ تحمیلی هشت ساله، تحریم های ظالمانه و انواع توطئه های سیاسی، فرهنگی و تهدیدهای نظامی، قله های سرافرازی و شکوه را فتح کرده است.
در قسمتی از این بیانیه آمده است: ارتش جمهوری اسلامی ایران در سال جدید که به نام سال «تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» نامگذاری شده است همچون گذشته، ضمن صیانت از کیان ایران اسلامی به حرکت جهادی خود در نیل به آرمان های بنیانگذار انقلاب اسلامی و شهدای والامقام در راه پیشرفت های نظامی و دفاعی و ارتقای امنیت و اعتلای موقعیت کشورمان که ضامن توسعه و پیشرفت ملی است، ادامه خواهد داد.
این بیانیه می افزاید: ضمن گرامیداشت این روز بزرگ، بدون تردید؛ با یاری خداوند متعال و حضور گسترده ملت قهرمان و مقاوم ایران اسلامی در انتخابات پیش رو، بار دیگر جلوه های استقلال، آزادی و اقتدار ایران سربلند اسلامی نمایان خواهد شد.


1400/01/12
15:09:17
5.0 / 5
1199
تگهای خبر: ارتش , ایران , تولید , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
سیاسی بین الملل