از سوی مدیرعامل سازمان بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح ابلاغ شد؛

حذف پروسه تمدید اعتبار دفترچه های درمانی نیروهای مسلح

حذف پروسه تمدید اعتبار دفترچه های درمانی نیروهای مسلح

مدیرعامل سازمان بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح دستورالعمل حذف پروسه تمدید اعتبار دفترچه های درمانی نیروهای مسلح را به واحدهای اجرایی این سازمان ابلاغ نمود.


به گزارش روابط عمومی وزارت دفاع، دکتر امیر نوروزی ضمن اعلام این خبر، گفت: برنامه ریزی های لازم برای حذف پروسه تمدید اعتبار دفترچه های درمانی نیروهای مسلح انجام و در آینده، نیازی به مراجعه بیمه شدگان و افراد تحت تکفل آنها به شعب و دفاتر خدمات الکترونیک سازمان جهت تمدید اعتبار نیست.
مدیرعامل سازمان بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح با اعلان اینکه این طرح مشمول کارکنان وظیفه و عائله تحت پوشش نمی گردد تأکیدکرد: در فاز اول این طرح از اول تیرماه ۱۳۹۹ حذف تاریخ اعتبار دفترچه، فقط برای سرپرستان بازنشسته و شاغل (به استثنای کارکنان پیمانی) و همسرانشان عملیاتی شده و بر روی سربرگ و اوراق دفترچه بیمه شدگان فوق متن «اعتبار تا آخرین برگ دفترچه» جایگزین تاریخ اعتبار دفترچه شده است و در فاز دوم بعد از بررسی های لازم در صورت امکان برای سایر گروه ها و نسبت های بیمه ای سازمان، عملیاتی می شود.
مدیرعامل سازمان بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح (ساخد)، ارتقای منزلت و رضایتمندی جامعه هدف، کاهش مراجعه حضوری بیمه شدگان به شعب و دفاتر سازمان در سراسر کشور، پیش گیری از انتقال و مبتلاشدن به ویروس کرونا و نیز صرفه جویی در مصرف کاغذ و ملزومات چاپ دفترچه را از دلیلهای اصلی این اقدام برشمرد و اضافه کرد: امیدواریم در امتداد ایفای نقش و مسئولیت اجتماعی سازمان، بتوانیم گام های بلندی برداشته و خدمتگزاران خوبی برای جامعه بزرگ و معزز نیروهای مسلح باشیم.
به منظور جلوگیری از ایجاد خلل در ارائه خدمات به سرپرستان و همسرانشان (گروه قطعی) به همه مراکز طرف قرارداد جهت پذیرش و انجام خدمات بوسیله پیامک اطلاع رسانی شده است.


د


1399/04/10
14:07:38
5.0 / 5
2416
تگهای خبر: جامعه , خدمات , عمومی , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
سیاسی بین الملل