دریادار سیاری:

می توانیم با علم و دانش تهدیدها را به خوبی شناسایی نماییم

می توانیم با علم و دانش تهدیدها را به خوبی شناسایی نماییم

معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: اگر علم و دانش سرلوحه ما باشد تهدید را خوب شناسایی می نماییم و می توانیم سناریوهای گوناگونی داشته و آمادگی مقابله با هر تهدیدی باشیم.


به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران، امیر دریادار حبیب الله سیاری در دومین همایش دستاوردهای علمی پژوهشی معاونت اطلاعات ارتش که در مرکز مطالعات و پژوهش های اطاعات این معاونت برگزار شد، اضافه کرد: امروز جنگ در عرصه های علم است، ابزار جمع آوری اطلاعات هم احتیاج به علم دارد و هر کس بهره بیشتری داشته باشد موفق تر است و هر کس توجه نکند عقب می ماند.
وی ضمن اشاره به اینکه قدردانی از کسانی که در توسعه علم و پژوهش فعالیت می نمایند کار بسیار پسندیده ای است، خاطرنشان کرد: به تعبیر فرمانده کل قوا علم و دانش ثروت است و ما را به قله ها می رساند.
امیر دریادار سیاری با اشاره به اینکه امروز هیچ کاری بدون علم لازم صورت نمی گیرد والّا گرفتار اشتباه می شویم، خاطرنشان کرد: معاونت اطلاعات ارتش بر پایه علم و دانش حرکت می کند و با انجام کارهای پژوهشی برای ما مایه‌ی مباهات و افتخارات است.
معاون هماهنگ کننده ارتش تصریح کرد: معاونت اطلاعات با همکاری دیگر نیروها و معاونت ها امروز فرهیخته و بالنده است و میزان دقت کارکنان آن قابل تحسین است.
وی در انتها با تکیه بر اینکه استکبار جهانی می داند اگر تعرضی به نظام و انقلاب اسلامی داشته باشد همان اتفاق هشت سال دفاع مقدس رقم می خورد، اظهار داشت: اگر علم و دانش سرلوحه ما باشد اساسا تهدید را خوب شناسایی می نماییم و می توانیم سناریو های گوناگونی داشته و آمادگی مقابله با هر تهدیدی باشیم.
منبع:

1399/12/25
22:42:58
0.0 / 5
1203
تگهای خبر: ارتش , ایران
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
سیاسی بین الملل