رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش:

پدافند هوایی یكی از مولفه های قدرت و اقتدار كشور است

پدافند هوایی یكی از مولفه های قدرت و اقتدار كشور است

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با تاکید بر اینکه آسمان ایران برای ایران و دوستانش امن و برای دشمنان ناامن است، اظهار داشت: پدافند هوایی یکی از مولفه های قدرت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران محسوب می شود.


به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ارتش، حجت الاسلام و المسلمین عباس محمدحسنی در همایش عالی فرماندهان نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی به اهمیت ایمان در سرنوشت بشریت اشاره نمود و اظهار داشت: خداوند متعال به اهل ایمان قول داده است که آنها را جانشین خود یا قدرت های قبلی قرار و در زمین حاکم کند و دین این آنها را جهانی کند. زمانی می رسد که در دنیا یک دین بیشتر حاکم نخواهد بود. ما مفتخریم که مسلمانیم و قرآن از پیروزی مسلمانان و شکست استکبار خبر می دهد.
وی با اشاره به اینکه کلید تحقق این وعده بزرگ الهی، ایمان و عمل صالح است، اضافه کرد: پیروزی نهایی حق طلبان یک سنت غیر قابل تغییر است. روز به روز شاهد تحقق این وعده الهی هستیم بدون استفاده از سلاح و فقط در پرتو یک حرکت فرهنگی - اجتماعی توسط ملت رژیم تا بن دندان مسلح سرنگون و انقلاب اسلامی به پیروزی رسید. خداوند به خاطر ایمان و عمل صالح ملت بساط رژیم طاغوت را جمع کرد و این فرصت را در اختیار مردم ایران قرار داد.
محمدحسنی اظهار نمود: زمانی در این کشور رژیم صهیونیستی و آمریکا سفارت داشتند امروز این رژیم غاصب روزهای آخر عمر سیاسی خودرا طی می کند و ملت های منطقه بیدار شده اند و این غده سرطانی را تحمل نخواهند کرد. امروز محور مقاومتی شکل گرفته است که دیر یا زود منطقه را از وجود بیگانگان پاک خواهدنمود.
وی اشاره کرد: عمق راهبردی نظام جمهوری اسلامی ایران مرزها را در نوردیده است. دشمنان خود اذعان کرده اند که خوابشان آشتفه شده است؛ چونکه اسلام حرف جدیدی را به زبان آورده و شنوندگان زیادی پیدا کرده است طرح جهانی شدن اسلام شروع شده و در حال محقق شدن است.
رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش افزود: در تحقق این وعده الهی عوامل مختلفی تعیین کننده هستند که اقتدار نیروهای مسلح همچون آن هاست. از دیگر عوامل تحقق این وعده کوشش های عوامل پدافند هوایی ارتش است امروز کشورمان امن ترین آسمان را دارد و آسمان ایران برای دوستان ایران امن و برای دشمنان ناامن است.
محمد حسنی اضافه کرد: اگر کسی با خوی تجاوزگری بخواهد وارد مرز هوایی ما شود یا ساقط می شود یا مانند هواپیمای ریگی به زمین نشانده می شود. این نشان میدهد که پدافند هوایی یکی از مولفه های قدرت جمهوری اسلامی ایران بشمار می رود.
وی در آخر با اشاره به آگاهی دشمن از قدرت پدافندی کشور، اظهار داشت: دشمن به قدرت پدافند هوایی ایران پی برده است و می داند که هیچ گاه نباید اشتباهی کند و وارد مرزهای هوایی ما شود. آنها می دانند اگر اشتباهی صورت گیرد نخستین و آخرین اشتباه شان خواهد بود.


1399/12/25
02:32:36
0.0 / 5
1238
تگهای خبر: آمریكا , ارتش , ایران , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل