توضیح ستاد كل نیروهای مسلح درباره ادعای وزیر اطلاعات:

یكی از عوامل ترور شهید فخری زاده اخراجی نیروهای مسلح بود

یكی از عوامل ترور شهید فخری زاده اخراجی نیروهای مسلح بود

ستاد کل نیروهای مسلح در اطلاعیه ای اعلام نمود: فرد مورد ادعای وزیر اطلاعات در پرونده ترور شهید فخری زاده در سال ۹۳ در حال آموزش بوده و در همان سال به علت مشکلات اخلاقی و اعتیاد اخراج شده است.


به گزارش روز سه شنبه ایرنا، ستاد کل نیروهای مسلح در اطلاعیه ای تصریح کرد: به دنبال اظهارات و ادعای اخیر حجت الاسلام سید محمود علوی وزیر اطلاعات پیرامون مداخله یکی از کارکنان نیروهای مسلح در دست داشتن ترور و به شهادت رساندن دانشمند برجسته هسته ای و دفاعی کشور، شهید بزرگوار محسن فخری زاده، مرکز ارتباطات و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح اعلام می دارد فرد مورد ادعای وزیر اطلاعات در سال ۹۳ در حال آموزش بوده است و در همان سال به علت مشکلات اخلاقی و اعتیاد اخراج شده است.
این اطلاعیه اضافه کرد: عضویت فرد مورد ادعا قطعی نبوده و روال نیروهای مسلح این گونه است که ارزیابی های حین آموزش، یکی از عوامل اصلی قطعیت در عضویت بوده که نامبرده به علت وجود مشکل اخلاقی و اعتیاد به عضویت رسمی درنیامده و در حین آموزش اخراج شده است.
در این اطلاعیه آمده است: وزیر اطلاعات حتما می داند که وفق قوانین و مقررات، افراد اخراجی از نیروهای مسلح همچون فرد مورد ادعای ایشان بعد از اخراج در سال ۹۳ با نیروهای مسلح به صورت کامل قطع ارتباط کرده و فاقد هویت نظامی است بنابراین جرم امنیتی وی همانند سایر آحاد جامعه در حیطه مأموریت و مسئولیت وزارت اطلاعات قرار می گیرد.
مرکز ارتباطات و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح در این اطلاعیه خاطرنشان کرد: انتظار می رفت وزیر اطلاعات در اظهارات رسانه ای خود آن هم در پخش زنده، دقت بیشتری می کرد که بهانه ای به دست دشمنان جنایتکار نظام همچون آمریکا و رژیم جعلی صهیونیستی نمی داد و از جایگاه خطیر وزارت اطلاعات و سربازان گمنام امام زمان (عج) و شأن نیروهای مسلح مراقبت می کرد.


1399/11/29
13:58:57
0.0 / 5
1218
تگهای خبر: آمریكا , آموزش , جامعه , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل