سردار سلامی:

برای دقیق كردن محاسبات دشمن بخش هایی از قدرت مان را نشان می دهیم

برای دقیق كردن محاسبات دشمن بخش هایی از قدرت مان را نشان می دهیم

به گزارش سیاسی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اطلاعات را حیاتی ترین سرمایه نهاد قدرتمندی مانند سپاه توصیف و اشاره کرد: ابهام سازی برای دشمن قسمتی از قدرت ما است هر چند گاهی برای ایجاد بازدارندگی و دقیق کردن محاسبات دشمن در رزمایش ها یا مصاحبه ها بخش هایی از قدرت مان را نشان می دهیم.


به گزارش روز شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، همزمان با ایام سالروز عملیات غرور آفرین والفجر ۸ و روز حفاظت اطلاعات، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی در ارتباط ویدئو کنفرانسی با فرماندهان نیروها، سپاه های استانی و سازمان حفاظت اطلاعات سپاه، رسالت اصلی انقلاب اسلامی را وراثت مستضعفان، غلبه آنها بر مستکبران و تشکیل حاکمیت الهی روی زمین عنوان و اظهار نمود: به سبب افق بلند و آرمان های انقلاب اسلامی که حاکمیت مستضعفان و محو استکبار را در خود داشت قدرت های عالم تمام جبروت و شوکت شیطانی خودرا به کار گرفتند تا از ظهور این قدرت جدید و الگو و مدل الهام بخش جلوگیری نمایند.
سرلشکر سلامی انقلاب اسلامی ایران را تجلی نور الهی بر زمین و طلوع مجددی از خورشید اسلام توصیف و اشاره کرد: فرازهای سختی را پشت سر گذاشته ایم، از گردنه های سختی عبور کرده ایم که تمامی آنها در نابرابرترین شکل توازن قدرت اتفاق افتاده و تا این لحظه به اذن خداوند توام با پیروزی برای ما بوده است.

فرمانده سپاه پاسداران، عملیات پرافتخار و پیروزمند والفجر ۸ را از افتخارات و ابتکارات مهم سپاه در دوران دفاع مقدس دانست و اظهار داشت: در این عملیات پیچیده و راهبردی حماسه ای بی نظیر در تاریخ نبردهای عالم رقم خورد که نمونه و مصداق روشنی از وعده نصرت الهی بر مومنان و مجاهدان راه خدا بود.

وی ادامه داد: با وجود آماده سازی های زمین و تسلط بصری دشمن بر گستره جبهه ای که قرار بود عملیات از آن شروع شود، اما به سبب نقشی که حفاظت اطلاعات در موفقیت آن عملیات داشت و حفاظت اطلاعات و تدابیر و خلاقیت فرماندهان و رعایت آن توسط همه رزمندگان توانستند دشمن را کاملاً غافلگیر کنند.

سرلشکر سلامی با تاکید بر اینکه سپاه در آفرینش پیروزی ها و دستاوردهای بزرگ انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی نقش ممتاز و برجسته ای ایفا کرده است، اظهار داشت: آنچه در این گردنه های سخت، یاری گر سپاه بوده تا بتواند بر دشمنان بزرگ غلبه کند و نه فقط راه های غلبه آنها را به اذن الهی ببندد بلکه راه های غلبه بر آنان را مفتوح کند، دمیدن روح الهی اسلام و ایمان بر قلب پاسداران انقلاب اسلامی است.

فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه هیچ صحنه ای برای سپاه بن بست ندارد، اظهار داشت: هنر سپاه شکستن قدرت های استکباری است. سپاه در دامنه قله ای است که از آن قله ولی فقیه با تدابیر نورانی خود چشمه های حکمت را جاری می کند و فرمول های غلبه را آموزش می دهد. با این منطق سپاه در هیچ صحنه ای شکست نمی خورد.

وی ادامه داد: جنگ های بزرگ ما باقی است دشمن همچنان وجود دارد و هرچند پژمرده شده است اما هنوز خطرناکست و نمی خواهد شکست را بپذیرد. سپاه همچنان باید در مرکز این میدان بدرخشد و صیانت از عناصر اصیل شکل دهنده سپاه رسالت خطیر حفاظت اطلاعات بعنوان مقوم روح و معنای سپاه است.

سرلشکر سلامی با تاکید بر اینکه سپاه خودرا خادم ملت ایران می داند و پیشگام برای رفع مشکلات مردم است، اظهار داشت: مردم عزیز ما نیز در تمام صحنه های سخت سپاه را تنها نگذاشتند از همدلی و حضور ایثارگرانه در سالهای ایثار و مقاومت در دوران دفاع مقدس تا بدرقه فرمانده دلاور سپاه و سردار دل های ملت ایران این همدلی و همراهی به وضوح به چشم می خورد و مادامی که ارتباط سپاه، مردم و امام امت برقرار است هیچ قدرتی قادر نیست ما را شکست دهد.

فرمانده کل سپاه در آخر اطلاعات را حیاتی ترین سرمایه نهاد قدرتمندی مانند سپاه توصیف و با قدردانی از تلاش ها و مجاهدت های فرماندهان و کارکنان سازمان حفاظت اطلاعات سپاه و اشاره کرد: دشمن نباید کرانه های قدرت ما را ببیند ابهام سازی برای دشمن، قسمتی از قدرت ما است.
وی تصریح کرد: اگر امروز قدرت نیروهای هوافضا، دریایی و زمینی ما دست نخورده باقی مانده و دشمن نمی تواند اجزا و ارکان و گسترش این قدرت را ببیند، محصول این است که بین فرماندهی، حفاظت و تک تک پاسداران عزم و اراده جدی در صیانت از سپاه وجود دارد. هر چند گاهی برای ایجاد بازدارندگی و دقیق کردن محاسبات دشمن در رزمایش ها یا مصاحبه ها بخش هایی از قدرت مان را نشان می دهیم.منبع:

1399/11/26
11:46:14
0.0 / 5
1417
تگهای خبر: آموزش , ایران , سازمان , محصول
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
سیاسی بین الملل