معاون سپاه پاسداران:

ایران اسلامی در اوج اقتدار و امنیت است

ایران اسلامی در اوج اقتدار و امنیت است

به گزارش سیاسی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی با مقاومت ملت در مقابل استکبار و ایادی وابسته آنان، در اوج اقتدار و امنیت قرار دارد.


سردار محمدرضا نقدی روز سه شنبه در آیین پاسداشت ۴۲ سال صلابت، اقتدار و بالندگی آذربایجان غربی اضافه کرد: همه ما این نعمت را مدیون شهدای انقلاب و دفاع مقدس هستیم که از سال ۱۳۴۲ تابحال برای انقلاب جانفشانی کرده اند.
وی بیان نمود: انقلاب اسلامی در سایه ایثارگری و مقاومت مردم حاصل شده و بودند افرادی که لحظه ای لذت زندگی زیر پرچم اسلام را ندیدند ولی جانشان را در طبق اخلاص گذاشتند تا پرچم اسلام و استکبار ستیزی بر زمین نیافتد.
معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن اشاره به جانفشانی های رزمندگان اسلام در مرزهای شمال غرب کشور افزود: در این منطقه روزهایی بود که طبق گزارش ماهانه هر ماه ۴۰۰ شهید می دادیم تا در مقابل توطئه امریکا این پرچم افراشته بماند.
سردار نقدی افزود: جوان های آذری و کرد از آغاز انقلاب در این منطقه مقابل استکبار جهانی سینه سپر کردند و امروز عزت و آرامش و پیشرفتهایمان را مدیون این افراد هستیم.
وی با اشاره به اینکه آرامش کشور امروز در سایه ۲۰۰ هزار شهیدی است که در دوران دفاع مقدس جان خویش را فدا کردند، اظهار داشت: بصیرت ملت ایران اسلامی در این سال ها حفظ و مقاومت آنان مقابل فشارهای اقتصادی و توطئه های رنگارنگ و ریاکارانه و پیچیده دشمن افزایش یافته که این امر در پیروی از طریق مقدس شهداست.
وی ضمن اشاره به اینکه قبل از انقلاب مستکبران، دنیا را به ۲ قسمت تبدیل نموده بودند، اضافه کرد: انقلاب اسلامی به چپاول ملت ها و ناعدالتی ها تمام کرد و نه تنها چندهزار سال دیکتاتوری را مغلوب کرد، به چند سده ظلم غربی بر ملت های عالم خاتمه داد.
در حاشیه این آیین و به میمنت پیروزی انقلاب اسلامی ۵۰۰ جهیزیه به نوعروسان مناطق محروم استان و ۴۰ هزار بسته معیشتی به اسیب دیدگان از انتشار کرونا در استان ارسال شد.منبع:

1399/11/21
22:48:27
0.0 / 5
1529
تگهای خبر: ایران , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
سیاسی بین الملل