الهیان:

دولت سوم اسفند قانون لغو تحریم ها را اجرائی كند

دولت سوم اسفند قانون لغو تحریم ها را اجرائی كند

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بر ضرورت اجرای قانون لغو تحریم ها در سوم اسفندماه تاکید نمود.


به گزارش سیاسی به نقل از ایسنا، زهره الهیان در تذکری در جلسه علنی بامداد امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی اظهار نمود: سوم اسفندماه موعد اجرای قانون اقدام راهبردی برای رفع تحریم ها است که بر طبق آن اگر دوماه از تاریخ تصویب این قانون، لغو تحریم اتفاق نیفتد خروج جمهوری اسلامی از اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی باید اتفاق بیفتد پس دولت سرموقع خروج از پروتکل الحاقی را رقم بزند.
این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: از مواضع قاطعانه، حکیمانه و مدبرانه رهبری تشکر می کنم و بعنوان عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی حمایت کمیسیون و مجلس از این مواضع را اعلام می کنم. شروط بازگشت به برجام پیام عزت و اقتدار ملت ایران بود و این پیام را به دشمنان و نظام و نفوذی های داخلی داد که عزت و اقتدار ملت ایران قابل معامله با هیچ چیز نیست.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دولت اجرای قانون لغو تحریم ها را جدی بگیرد، اظهار نمود: از سازمان انرژی اتمی و وزارت خارجه تشکر می کنم که طبق قانون مصوب غنی سازی ۲۰ درصد را عملیاتی کردند منتظریم که سازمان انرژی اتمی رآکتور جدید را طراحی و ساخت آنرا شروع کند.
الهیان در آخر خواهان ارائه لایحه جامع سازمان های مردم نهاد به مجلس شورای اسلامی شد.1399/11/20
13:21:14
0.0 / 5
1182
تگهای خبر: ایران , برجام , سازمان , شورا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
سیاسی بین الملل