فرمانده نیروی هوایی ارتش:

مهم ترین دستاورد دفاعی انقلاب هویت بخشی جدید به نیروهای مسلح بود

مهم ترین دستاورد دفاعی انقلاب هویت بخشی جدید به نیروهای مسلح بود

به گزارش سیاسی فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه مهم ترین دستاورد دفاعی انقلاب اسلامی، هویت بخشی جدید به نیروهای مسلح بود، اظهار داشت: بعنوان نیروی نظامی همیشه آماده مقابله با دشمنان هستیم.


به گزارش روز سه شنیه ایرنا از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم، اظهار داشت: انقلاب شکوهمند اسلامی ایران دستاوردهای مهمی در حوزه های مختلف برای کشور به همراه داشت.
وی ضمن اشاره به دستاوردهای انقلاب شکوهمند اسلامی در حوزه دفاعی، مهم ترین دستاورد دفاعی انقلاب اسلامی را هویت بخشی جدید به نیروهای مسلح دانست و خاطرنشان کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، نیروهایی الهی و در خط اهداف اسلام و انقلاب اسلامی هستند، در صورتی که این نیروها، قبل ازانقلاب نیرویی تشریفاتی منتسب به یک نظام طاغوتی بود.
فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن اشاره به اهداف رزمایش های برگزار شده توسط نیروهای مسلح بخصوص ارتش، با تقسیم اهداف این رزمایش ها به درون سازمانی و برون سازمانی، اضافه کرد: رزمایش ها، تمرین هر آنچه آموخته ایم بوده، از سوی دیگر ابراز و بیان قدرت است.
وی آزمایش محصولات دفاعی و تاکتیک های رزم را از اقدامات و اهداف مهم در جریان برگزاری رزمایش ها عنوان و تصریح کرد: ما در رزمایش ها، توان رزمی خویش را به دیگران نشان می دهیم، ما بعنوان یک نیروی نظامی کاری به مسائل سیاسی و اتفاقاتی که افتاده نداریم، ما برنامه ای سالانه برای برگزاری رزمایش ها داریم و هر آنچه در مراکز آموزشی آموزش داده ایم را در میدان رزمایش بر مبنای تهدیدات موجود تمرین می نماییم.
فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: بعنوان نیروی نظامی همیشه آمادگی مقابله با دشمنان و هر کسی که نیت بد و سوئی به نظام جمهوری اسلامی ایران داشته باشد، هستیم.

منبع:

1399/11/15
13:08:31
0.0 / 5
1250
تگهای خبر: آموزش , ارتش , ایران , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
سیاسی بین الملل