دادستان فیروزكوه اعلام كرد

تخریب ویلای غیرمجاز دو مقام مسئول در فیروزكوه

تخریب ویلای غیرمجاز دو مقام مسئول در فیروزكوه

سیاسی: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فیروزکوه از تخریب دو ویلای غیرمجاز میلیاردی منتسب به دو نفر از مسئولان سابق و فعلی به مساحت 5 هزار متر مربع آگاهی داد.به گزارش سیاسی به نقل از ایسنا، روابط عمومی دادگستری تهران اعلام نمود:

در حالی که قرار بود بامداد امروز دو ویلای غیر مجاز مربوط به برخی مقامات مسئول فعلی و پیشین در فیروزکوه تخریب شود، ممانعت و حضور در محل این افراد مانع اجرای حکم قضایی تخریب شد، به شکلی که دادستان فیروزکوه شخصا برای اجرای حکم تخریب در محل حاضر شد.

رضایی، دادستان عمومی و انقلاب فیروزکوه اظهار نمود: باتوجه به تصرف حریم رودخانه به دنبال ساخت دو ویلای غیرمجاز، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی اشاره کرد: در نهایت با ورود دادستانی و باوجود ممانعت هایی که در راه اجرای حکم قضایی وجود داشت، دو ویلای مذکور تخریب شدند و حریم و بستر رودخانه آزادسازی گردید.

رضایی اظهار نمود: همین طور در امتداد رفع تصرف از حریم و بستر رودخانه، ۲۶ مورد ساخت و ساز غیر مجاز تخریب و ۵ هکتار از اراضی بستر و حریم رودخانه آزادسازی شد.

دادستان عمومی و انقلاب فیروزکوه اشاره کرد: دستگاه قضایی در امتداد اجرای قانون هیچ خط قرمزی نخواهد داشت و هر شخصی که از قانون تخطی کند اساسا با برخورد قاطع مواجه خواهد شد.

منبع:

1399/11/08
14:49:11
0.0 / 5
1144
تگهای خبر: عمومی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل