استاندارر هرمزگان:

بازدارندگی دفاعی كشور حاصل تلاش ارتش و سپاه است

بازدارندگی دفاعی كشور حاصل تلاش ارتش و سپاه است

استاندار هرمزگان اظهار داشت: اگر امروز کشور قدرت بازدارندگی در عرصه جهانی دارد حاصل تلاش دو بال ارتش جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.


فریدون همتی روز یکشنبه در دیدار با فرماندهان ارتش جمهوری اسلامی ایران مستقر در هرمزگان در منطقه یکم امامت نیروی دریایی ارتش گفت: نیروهای مسلح و به خصوص نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در هرمزگان از دیرباز منشا خدمات فراوانی برای مردم استان و کشور بوده است.
وی افزود: نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران بازوی توانمند نظام و انقلاب است و تلاش داریم بهتر و بیشتر از امکانات این نیرو در استان هرمزگان استفاده نمائیم.
ارشد نظامی ارتش جمهوری اسلامی ایران در هرمزگان هم اظهار داشت: کمک به سیل زدگان سراسر کشور همچون استان های گلستان، سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان، کهگیلویه و بویراحمد، ریشه کنی فلج اطفال، مهار آتش سوزی جنگل های گلستان و کهگیلویه، امدادرسانی به حادثه دیدگان زلزله های شهرهای رودبار و منجیل در استان گیلان، زنجان، شهرستان های بم، زرند، قائنات و کرمان و زلزله غرب کرمانشاه در شهرستان های سرپل ذهاب، قصرشیرین و روستاهای اطراف آن، کمک رسانی به مناطق سیل زده در فروردین ۹۸ و ورود همه جانبه برای مقابله با ویروس کرونا و همین طور برگزاری رزمایش های گسترده نظامی نمونه هایی از آن خدمت ها شمرده می شود.
امیر دریاداردوم شفقت رودسری افزود: سهم هرمزگان نیز در این یاری ها، کمک ها، امدادرسانی ها، راه اندازی نقاهتگاه های ۱۰۰ تختخوابی کرونائی در بندرعباس با تقدیم شهید مدافع سلامت محسوس است.
فرمانده منطقه یکم امامت نداجا هم در این دیدار بیان داشت: رشادت های دریادلان نیروی دریایی راهبردی در زمان جنگ تحمیلی، مجاهدت های امروز نداجا همسو و همراه با مجاهدت های دوران دفاع مقدس است.
امیردریادار دوم جعفر تذکر اشاره کرد: همین طور دریانوردی طولانی مدت در آب های آزاد در امتداد حفظ منافع ملی با اسکورت نفتکش های جمهوری اسلامی ایران بسیار با اهمیت بوده و تغییر نگاه مسئولان دولتی به نیروهای مسلح یک گام مهم و حیاتیست.


1399/11/05
21:47:14
0.0 / 5
1290
تگهای خبر: ارتش , ایران , خدمات , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل