با دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده؛

رزمایش اقتدار ۹۹ نیروی زمینی ارتش به پایان رسید

رزمایش اقتدار ۹۹ نیروی زمینی ارتش به پایان رسید

به گزارش سیاسی رزمایش اقتدار ۹۹ نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی که به منظور ارزیابی تیپ های متحرک هجومی و واکنش سریع نزاجا به مدت ۲ روز در سواحل مکران انجام گرفت با دست یابی به اهداف از پیش تعیین شده به پایان رسید.


به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ارتش، رزمایش اقتدار ۹۹ نیروی زمینی ارتش که به منظور ارزیابی عملکرد تیپ های متحرک هجومی و واکنش سریع نزاجا به مدت ۲ روز در سواحل مکران انجام گرفت با دست یابی به اهداف از پیش تعیین شده و اجرای تاکتیک های نوین بومی به پایان رسید.
در این رزمایش که با حضور تیپ ۵۵ هوابرد، تیپ ۶۵ نیرو مخصوص، تیپ ۲۲۳ واکنش سریع با پشتیبانی ترابری و رزمی نیروی هوایی و هوانیروز برگزار شد؛ تاکتیک های نوین و خلاقانه بومی به منظور افزایش توان نفوذ و تهاجم گسترده یگان های واکنش سریع و متحرک هجومی، اجرا شد.
به گفته فرمانده نیروی زمینی ارتش بعد از تغییرات عمده ای که به دنبال فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی در ساختار یگان های نزاجا به وجود آمد، این رزمایش هدف محور برای اولین بار در سطح نزاجا برگزار شد.
در این رزمایش قدرت تحرک و تیپ ها و لشکرهای واکنش سریع و متحرک هجومی نیروی زمینی ارتش ارزیابی شد.
عملیات متحرک هوایی، عملیات نفوذ در سطح و زیرسطح و حرکت به سمت اهداف دریایی دشمن و ثبت رکورد در سرعت عمل و پاسخگویی سریع و قاطع به تهدیدات از اهداف و برنامه های پیشبینی شده در این رزمایش بود که هر یک با موفقیت به پایان رسید.
بنابراین گزارش، این رزمایش با حضور و نظارت امیر سرلشکر «سید عبدالرحیم موسوی» فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران و همینطور نظارت فرماندهان و مسؤلان ستاد کل نیروهای مسلح و ستاد ارتش برگزار می گردد.


1399/11/03
13:26:13
0.0 / 5
1625
تگهای خبر: ارتش , ایران
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل