سرلشكرموسوی:

نیروی زمینی آمادگی اجرای عملیات های ویژه و تركیبی را دارد

نیروی زمینی آمادگی اجرای عملیات های ویژه و تركیبی را دارد

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی با تکیه بر این که دشمن اگر گرفتار محاسبات غلط شود و بر پایه محاسبات غلط و اشتباه اقدام نماید پشیمان خواهد شد اظهار داشت: نیروی زمینی ارتش آمادگی اجرای عملیات های ویژه و ترکیبی را دارد.


به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از روابط عمومی ارتش، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در جریان رزمایش اقتدار ۹۹ نیروی زمینی ارتش، عنوان کرد: این رزمایش بخشی از توان نیروی زمینی ارتش را که با پشتیبانی نیروی هوایی و حضور موثر هوانیروز و تیپ های نیروی زمینی در منطقه حساسی از کشور برگزار شد به منصه ظهور رساند.
وی ضمن اشاره به توان رزمی و برد عملیاتی تیپ های حرفه ای نیروی زمینی ارتش و بیان اینکه طی این دو روز چندین نوع عملیات ترکیبی در جریان رزمایش اقتدار ۹۹ نزاجا انجام شد، عنوان کرد: در این رزمایش ترکیبی از جنگ افزار و تجهیزات را از نیروهای چند مهارته و یگان های چند منظوره ارتش مشاهده کردیم.
فرمانده کل ارتش در تبیین عملیات ترکیبی و چند وجهی اظهار داشت: عملیات تلفیقی از پیچیده ترین نوع عملیات ها است که معمولاً توسط نیروهای واکنش سریع و تیپ های حرفه ای انجام می شود و نیروی زمینی در این رزمایش نشان داد که در بالاترین سطح آمادگی جهت اجرای عملیات های ویژه و ترکیبی قرار دارد.
سرلشکر موسوی اضافه کرد: سلسله رزمایش هایی که در طول یک ماه گذشته در سطح نیروهای مسلح کشور برگزار شد که شما گوشه ای از آنرا مشاهده کردید در واقع هشداری برای دشمنان ملت و بدخواهان نظام بزرگ ایران اسلامی است که در صورت بروز هر گونه حرکتی که بر پایه محاسبات غلط انجام گرفته باشد پشیمان خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: به ملت بزرگ ایران عرض می کنم که فرزندان شما در ارتش و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران آماده هستند تا آخرین قطره خون از شما ملت بزرگ دفاع بکنند و مسیر نورانی شهدا را تا اخرین نفس ادامه دهند.
رزمایش اقتدار ۹۹ نیروی زمینی ارتش روز سه شنبه با هدف ارزیابی میزان آمادگی رزمی یگان های نیروی زمینی ارتش در مقابله با تهدیدها و انتقال سریع نیروها از مناطق سرزمینی به منطقه مأموریت برابر طرح های پیشبینی شده در سواحل مکران شروع شد.1399/11/01
22:37:14
0.0 / 5
1623
تگهای خبر: ارتش , ایران , عمومی , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان سیاسی
سیاسی بین الملل