فرمانده نیروی هوایی ارتش:

رونمایی های بسیار خوبی در آینده نزدیك در حوزه پهپادی خواهیم داشت

رونمایی های بسیار خوبی در آینده نزدیك در حوزه پهپادی خواهیم داشت

به گزارش سیاسی فرمانده نیروی هوایی ارتش پهپاد را از تجهیزات اساسی نیروهای مسلح در جهان عنوان نمود و اظهار داشت: برنامه های بسیار خوبی دراین زمینه داریم و درآینده نزدیک رونمایی های بسیار خوبی در این عرصه خواهیم داشت.


به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده بامداد شنبه در حاشیه جشنواره گوهر فاطمی در ستاد فرماندهی نهاجا در جمع خبرنگاران اظهارکرد: سیاست و راهبرد ما در جذب نیروها، این است که نیروهای انقلابی را جذب نماییم برای اینکه به عرصه نظامی گری تنها بعنوان یک شغل نگاه نمی نماییم.
فرمانده نیروی هوایی ارتش اضافه کرد: نظر ما این است که علاوه بر شغل نظامی گری باید به یک دید سلحشوری نسبت به افرادی که به عضویت نیروی هوایی یا دیگر نیروهای مسلح در می آیند داشته باشیم.
نصیرزاده افزود: ما در دانشگاه های نیروی هوایی توجه ویژه ای به مسائل فرهنگی و فراگیری آموزه های دینی داریم و معتقدیم نیروهایی که جذب می شوند افرادی مومن و متعهد باشند برای اینکه این خاصیت ها می تواند پشتوانه قوی در نیروهای مسلح باشد که این مساله در نیروهای نظامی بسیار مهمست.
وی معنویت را عامل برتری نیروی های مسلح کشورمان نسبت به سایر نیروهای مسلح کشورهای دیگر دانست و اظهار داشت: مجهز بودن به اخلاق معنوی، دینی و انقلابی و برخورداری از مکتب امام حسین مقابل السلام عامل برتری نیروهای مسلح ایران است.
فرمانده نیروی هوایی ارتش با اشاره به آمادگی نیروی هوایی ارتش برای پاسخ به تهدیدات دشمن اظهار نمود: الحمدالله سطح آمادگی نیروی هوایی بسیار بالاست، در رزمایشی که امسال برگزار کردیم، تجهیزات و تاکتیک های جدید و تمرینات جدیدی را به کار گرفتیم.
فرمانده نیروی هوایی ارتش افزود: بتازگی نیز من از مناطق مختلفی بازدید داشتم، نیروها در آمادگی کامل به سر می برند و آمادگی دفاع از میهن اسلامی مان را دارند.
نصیرزاده با اشاره به برگزاری رزمایش پهپادی ارتش اظهار داشت: پهپاد یکی از تجهیزات اساسی امروز نیروهای مسلح در سطح جهان است و ما نیز از این مهم غافل نیستیم و برنامه های بسیار خوبی در این عرصه داریم و انشاءالله در آینده نزدیک رونمایی های بسیار خوبی نیز در این عرصه خواهیم داشت.منبع:

1399/10/28
15:05:54
0.0 / 5
1257
تگهای خبر: ارتش , ایران , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان سیاسی
سیاسی بین الملل