شلیك انواع موشك های كروز دریایی در رزمایش اقتدار دریایی ۹۹ نداجا

شلیك انواع موشك های كروز دریایی در رزمایش اقتدار دریایی ۹۹ نداجا

سیاسی: یگان های نیروی دریایی ارتش در مرحله نهایی رزمایش اقتدار دریایی 99 با شلیک انواع موشک های کروز دریایی اهداف خودرا مورد به هدف خوردن قرار دادند.


به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از روابط عمومی ارتش، در این مرحله از رزمایش، انواع موشک های کروز دریایی برد مختلف، با شلیک از ساحل و عرشه شناورهای سطحی نیروی دریایی ارتش، با موفقیت اهداف خودرا در شمال اقیانوس هند و منطقه عمومی رزمایش مورد به هدف خوردن قرار دادند.
دریادار حمزه علی کاویانی سخنگوی رزمایش اقتدار دریایی ۹۹ نیروی دریایی ارتش با اعلان اینکه امروز از توانمندی بسیار بالایی در زمینه موشک های کروز دریایی برخوردار هستیم و طیف متنوعی از این موشک ها امروز در اختیار نیروی دریایی ارتش قرار دارد، اظهار داشت: قدرت اثرگذاری بالای موشک های کروز دریایی در بردهای مختلف مورد نیاز که امروز در اختیار نیروی دریایی ارتش قرار دارد، آنها را به سلاحی اثرگذار و تعیین کننده در عرصه نبردهای دریایی تبدیل نموده است.
وی با تاکید بر اینکه قسمتی از تسلیحات و سامانه های بکارگیری شده در این رزمایش به سبب رعایت مسائل طبقه بندی شده قابلیت رسانه ای شدن ندارد، اشاره کرد: دشمنان باید بدانند که در صورت هرگونه تعدی و تعرض آنها به مرزهای دریایی جمهوری اسلامی ایران، از ساحل و دریا هدف موشک های کروز دریایی قرار خواهند گرفت.
رزمایش دو روزه اقتدار دریایی ۹۹ نیروی دریایی ارتش، بامداد روز چهارشنبه با رمز یا زهرا (س) در سواحل مکران و شمال اقیانوس هند شروع شد.
منبع:

1399/10/26
12:27:29
0.0 / 5
1245
تگهای خبر: ارتش , ایران , عمومی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
سیاسی بین الملل