سردارجلالی:

اطلاعات واكسیناسیون گسترده می تواند مبنای تهدیدات زیستی باشد

اطلاعات واكسیناسیون گسترده می تواند مبنای تهدیدات زیستی باشد

به گزارش سیاسی رئیس سازمان پدافند غیرعامل اظهار داشت: نتایج واکسیناسیون کرونا در مقیاس جمعیت کلان می تواند اطلاعات باارزش و حیاتی را در اختیار شرکتهای تولیدکننده قرار دهد که مبنای تهدیدات زیستی آینده ضد ملت ایران قرار گیرد.


به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پایگاه پدافند غیرعامل، سردار غلامرضا جلالی، در گفت وگویی ضمن اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی درمورد ممنوعیت ورود واکسن های ساخت آمریکا و انگلیس عنوان کرد: آمریکا و انگلیس همچون کشورهای دارای فناوری های پیشرفته در حوزه بیولوژیک هستند و بارها از این توان همچون تولید سلاح های میکروبی، انتقال بیماری، تست کشت ویروس و... ضد ملت ها بهره برده اند.
وی با اشاره به اینکه این دو کشور به هیچ وجه حاضر نیستند که اقدامات بیولوژیک خود شامل تحقیقات، آزمایشات، آزمایشگاه ها و نتایج آنرا در سطح جهانی، ذیل یک مکانیسم شفافیت زا قرار دهند، خاطرنشان کرد: برای مثال چرا آمریکایی ها باید ۲۵ آزمایشگاه زیستی سطح چهار در نزدیکی ایران، روسیه و چین داشته باشند؟ و چرا هیچ نهادی بر آنها نظارت نمی کند؟
به گفته سردار جلالی درحالی که همچنان مبحث منشاء و علت اصلی شیوع این ویروس با ابهام مواجه می باشد و احتمال عامدانه بودن تولید و یا انتشار آن نه رد و نه تایید شده است، چه طور می توان به کشورهایی مثل آمریکا که دستشان به خون ملت های جهان بخصوص ایران آغشته است اطمینان کرد؟یادمان نرفته همین آمریکا و اروپا بودند که صدام را به تسلیحات شیمیایی ضد ایران مجهز کردند.
رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور با اشاره به اینکه یکی از روش های مرسوم آمریکایی ها برای تایید کارکرد داروها بررسی تأثیر آن بر سایر ملت هاست، اظهار داشت: بطور قطع ملت ایران مانند خیلی از ملت های دیگر اجازه چنین آزمایش هایی را نمی دهد.
سردار جلالی متذکر شد: نتایج واکسیناسیون کرونا در مقیاس جمعیت کلان می تواند اطلاعات باارزش و حیاتی را در اختیار شرکتهای تولیدکننده قرار دهد که مبنای تهدیدات زیستی آینده ضد ملت ایران قرار گیرد.
وی با اشاره به اینکه تدبیر رهبر معظم انقلاب برای صیانت از سلامت جامعه بسیار به جا و شجاعانه است، خاطرنشان کرد: ایشان اجازه نمی دهند ملت بزرگ ایران ابزار آزمایشگاهی غربی ها شوند.
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور اظهار داشت: چه طور می توان به کشوری که از بمب اتم ضد مردم کشور مخالفش بهره برده است اعتماد کرد؟ چه کسی به قاتل سردار سلیمانی اطمینان دارد؟!
منبع:

1399/10/22
15:05:19
0.0 / 5
1365
تگهای خبر: آمریكا , اروپا , ایران , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
سیاسی بین الملل