ارائه برنامه های انتخاباتی موتلفه به جامعه مدرسین

ارائه برنامه های انتخاباتی موتلفه به جامعه مدرسین

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با حضور در جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با آیت الله حسینی بوشهری رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم دیدار نمود.


به گزارش سیاسی به نقل از ایسنا، اسدالله بادامچیان در این دیدار ضمن تبریک انتخاب آیت الله حسینی بوشهری بعنوان رئیس جامعه مدرسین و تسلیت درگذشت آیات محمدیزدی و مصباح یزدی، گزارشی از کارهای حزب موتلفه اسلامی و برنامه های انتخاباتی این حزب ارائه کرد.
آیت الله حسینی بوشهری در این دیدار ضمن تاکید بر اهمیت وحدت همه نیروها، با اشاره به نقش موثر حزب موتلفه اسلامی، رهنمودهایی را بیان داشت.
در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین ذاکری قائم مقام دبیر حزب موتلفه اسلامی استان قم نیز حضور داشت.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در مسافرت یک روزه به قم، همین طور به صورت جداگانه با حضور در منزل آیات محمدیزدی و مصباح یزدی با خانواه های آنها ملاقات و گفتگو کرد.
بادامچیان ضمن تقدیر از خدمات و سوابق آن دو مرحوم از جانب حزب موتلفه اسلامی، پیشنهاداتی را برای استمرار کارهای آن فقهای جامع و نیز حفظ آثار آنان به فرزندانشان ارائه کرد.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی همین طور در جریان این سفر با حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی دیدار نمود.
بادامچیان در این دیدار از پیام اثرگذار ایشان به سومین کنفرانس احزاب حامی مقاومت که هفته گذشته به میزبانی حزب موتلفه اسلامی انجام شد تشکر و گزارشی از برگزاری این کنفرانس و نیز کارهای حزب موتلفه اسلامی ارائه کرد.
حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی نیز ضمن تقدیر از اقدام حزب موتلفه اسلامی در برگزاری کنفرانس احزاب حامی مقاومت، رهنمودهایی ارائه داد.1399/10/20
19:32:15
0.0 / 5
1435
تگهای خبر: جامعه , خدمات , سفر , مسافرت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
سیاسی بین الملل