رییس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع اعلام كرد؛

شهید فخری زاده، فخر ملت ایران و امت اسلامی است

شهید فخری زاده، فخر ملت ایران و امت اسلامی است

به گزارش سیاسی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع، شهید فخری زاده را فخر ملت ایران و امت اسلامی دانست و اظهار داشت: فعالیتهای شهید فخری زاده در جهت برون رفت از سلطه مستکبران در حوزه علمی بوده است.


به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از روابط عمومی وزارت دفاع، حجت الاسلام و المسلمین سید ضیاء الدین آقاجان پور در آیین چهلمین روز شهادت محسن فخری زاده اظهار داشت: چهل روز از ترور ناجوانمردانه این شهید بزرگوار می گذرد و در این چهل روز مردم ایران در جای جای کشور با برگزاری مجالس ویژه، یاد و خاطره این شهید را گرامی داشته و بر ادامه راه ایشان تاکید ورزیدند.
وی شهید محسن فخری زاده را فخر ملت ایران و فخر امت اسلامی و از بهترین بندگان خدا توصیف کرد و ضمن اشاره به آیه ۷ سوره مبارکه البینة، اظهار داشت:: خداوند متعال در این آیه شریفه بهترین مخلوقات خودش را معرفی می کند و می فرماید کسانی که ایمان آوردند و اعمال صالح انجام دادند، بهترین مخلوقات خدایند.
رییس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع اظهار داشت: امروز می توانیم بگوییم که شهید محسن فخری زاده و شهید سپهبد، حاج قاسم سلیمانی، " خیر البریه" هستند؛ چونکه اهل ایمان قلبی، عمل صالح و مجاهدت بودند.
وی با اشاره به اینکه شاید برخی اهل ایمان و عمل باشند اما اهل مجاهدت نباشند، افزود: این دو شهید بزرگوار علاوه بر ایمان و عمل صالح اهل مجاهدت بودند و هیچگاه از خطر نمی هراسیدند.
حجت الاسلام آقاجانپور ضمن اشاره به اعلام نام شهید فخری زاده توسط نخست وزیر رژیم غاصب صهیونیستی، خاطرنشان کرد: با این اینکه شهید دانشمند فخری زاده همواره در معرض خطر بود، اما این مورد هیچ وقت خللی در عزم و اراده و حرکت رو به رشد علمی این شهید بوجود نیاورد و حقیقتاً او مجاهد فی سبیل الله بود.
رییس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع با اشاره به اینکه جهاد، تنها در میدان رزم نمود پیدا نمی کند اظهار داشت: جهاد، اقتدار را به همراه دارد و جهاد علمی باعث اقتدار نظامی، سیاسی و اقتصادی می شود. امروز اگر سلطه طلبان و نظام استکبار اهل زورگویی هستند به واسطه "اقتدار علمی" است و فعالیتهای شهید فخری زاده و دانشمندان بزرگ هسته ای و دفاعی در جهت برون رفت از سلطه مستکبران در حوزه علمی بوده است.
آقاجانپور ضمن اشاره به پیام مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در مورد شهید فخری زاده اظهار داشت: در پیام معظم له دو نکته انتقام از آمران و عاملان و پیگیری تمام تلاشهای جهادی این دانشمند شهید در عرصه علمی مورد تاکید است. بنابراین دشمنان بدانند ما انتقام خون فخری زاده را خواهیم گرفت و این انتقام قطعی است.
وی افزود: امروز هیمنه پوشالی آمریکا فروریخته است و دشمنان ما بدانند و مطمئن باشند که با شهادت حاج قاسم و دکتر فخری زاده راه مقاومت، ایستادگی و روند رو به رشد علمی کشور متوقف نخواهد شد و با افزایش اعتبار و بودجه پیشبینی شده در حوزه پژوهشی، مجموعه های علمی و تحقیقاتی و دانشمندان ما برای ادامه این راه، مصمم تر هستند.
به گزارش سیاسی به نقل از ایرنا، تروریست ها هفتم آذرماه سال جاری با کمین در راه خودروی حامل شهید محسن فخری زاده رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع در بلوار مصطفی خمینی شهر آبسرد دماوند در عملیاتی انتحاری و مسلحانه این دانشمند هسته ای کشورمان را به شهادت رساندند.منبع:

1399/10/19
12:50:05
0.0 / 5
1312
تگهای خبر: آمریكا , ایران , سازمان , عمومی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
سیاسی بین الملل