فرمانده كل ارتش:

اهداف راهبردی ما اخراج و بریدن پای آمریكایی ها از منطقه است

اهداف راهبردی ما اخراج و بریدن پای آمریكایی ها از منطقه است

به گزارش سیاسی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با اعلان اینکه یکی از اهداف راهبردی ما در ضربه انتقام سخت، اخراج و بریدن پای آمریکایی ها از منطقه است، اظهار داشت: برگزاری تمرین بزرگ رزم پهپادی ارتش هشداری است به دشمنان که به فکر بیفتند و گرفتار محاسبات غلط نشوند.


به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی گفت: در تمرین بزرگ رزم پهپادی ارتش جمهوری اسلامی ایران، تنها قسمتی از اقتدار پهپادی ارتش با ماموریت های مختلف به معرض نمایش گذاشته شد، توانایی های پهپادی ما بمراتب بیش از این چیزی است که مشاهده شد.
امیر موسوی با اشاره به اینکه امروز پهپادها بخش مهمی از توان تجهیزاتی نیروهای مسلح در همه ارتش های جهان هستند، اضافه کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران در بخش پهپادی صاحب قدرت بسیار خوبی است که اگر یک روزی لازم باشد در میدان عمل این قدرت را به دشمن نشان دهد، با اقتدار و توان بسیار زیادی این اتفاق خواهد افتاد.
فرمانده کل ارتش اشاره کرد: برگزاری تمرین بزرگ رزم پهپادی ارتش هشداری است به دشمنان که به فکر بیفتند و گرفتار محاسبات غلط نشوند. بااینکه ما معتقدیم که دشمن به خیال خودش با نشان دادن این هیمنه پوشالی که از خودش نشان می دهد، می خواهد جلوی ضربه انتقام سخت را بگیرد، غافل از اینکه ضربه انتقام سخت؛ زمان، مکان و اندازه اش در اختیار ماست و دشمن هیچ گاه نخواهد توانست زمان، مکان و اندازه اش را پیش بینی نماید. کوچکترین هدف ما در این ضربه ی انتقام، اخراج و بریدن پای آمریکایی ها از منطقه است.
وی اضافه کرد: اگر دشمن در محاسبات خود گرفتار اشتباه شود بطور قطع ضربه ای را از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران دریافت خواهدنمود که از هر کرده ای که تا الان داشته است، پشیمان بشود.
نخستین تمرین مشترک و بزرگ رزم پهپادی ارتش با شرکت صدها فروند از پهپادهای عملیاتی نیروهای زمینی، پدافند هوایی، هوایی و دریایی ارتش در منطقه عمومی سمنان و در نقاط مختلفی از مرزهای ایران اسلامی به مدت دو روز انجام شد.منبع:

1399/10/18
14:41:12
0.0 / 5
1314
تگهای خبر: آمریكا , ارتش , ایران , عمومی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
سیاسی بین الملل