از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی انجام شد؛

۹ الی ۱۹ دی به دهه بصیرت و میثاق با ولایت نام گذاری شد

۹ الی ۱۹ دی به دهه بصیرت و میثاق با ولایت نام گذاری شد

به گزارش سیاسی قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از نام گذاری ۹ الی ۱۹ دی بعنوان دهه بصیرت و میثاق با ولایت اطلاع داد.


به گزارش سیاسی به نقل از ایسنا، نصرت الله لطفی قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بامداد دوشنبه در نشستی خبری با تکیه بر اینکه ایام الله به روزهایی گفته می شود که انسان تجلی دست قدرت، مشیت و تقدیر الهی را مشاهده کند، اظهار نمود: این ایام صرفاً مختص مناسبت های انقلاب اسلامی نیست بلکه بزرگداشت این ایام ریشه قرآنی دارد. یادآوری، تذکر و بزرگداشت ایام الله به معنای درس آموزی، عبرت گرفتن و کسب آگاهی و آگاهی دادن و بقا و استمرار حاکمیت دینی مستلزم بزرگداشت ایام الله، تذکر و عبرت آموزی است.
وی ضمن اشاره به نام گذاری ۹ الی ۱۹ دی بعنوان «دهه بصیرت و میثاق با ولایت» با اشاره به اینکه «امسال برای اولین بار این عنوان انتخاب شده است» تصریح کرد: ۱۹ دی سالروز قیام مردم قهرمان قم بود این قیام آغاز یک راه در مردم ایران و به تبع آن دنیای معاصر و اسلام بود؛ این قیام آغاز تحولی در دنیا و مصداق عینی یوم الله بود. در روز ۹ دی ما در سال ۱۳۸۶ شاهد حماسه عاشورایی و در سال ۱۳۸۸ شاهد حماسه ای دیگر بودیم؛ بر همین مبنا ۹ دی هم یک یوم الله واقعی و شکستن یک توطئه و فتنه پیچیده استکباری- صهیونیستی بود. علاوه بر این دو روز در دیماه سال ۱۳۹۶ شاهد بروز فتنه و هجمه به مقدسات و به آتش کشاندن مدارس علمیه بودیم؛ شعارهای ساختارشکنانه این فتنه را هنوز فراموش نکردیم اما مردم بار دیگر با راهپیمایی های پرشور ۱۳ الی ۱۸ دیماه حضور پرشوری داشتند؛ بنابراین از سال ۹۶ درخواست های زیادی از ما بود که این ایام را بعنوان دهه بصیرت نام گذاری نماییم.
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اضافه کرد: سال قبل رویدادها و ایام الله های دیگری بر تاریخ انقلاب اسلامی اضافه گردید که هرآنچه صورت گرفت جز تحلیل و مشاهده دست قدرت الهی چیز دیگری مشاهده نمی شد؛ چه ۱۳ دیماه که روز شهادت سپهبد سلیمانی که به دست رژیم ددمنش آمریکا صورت گرفت که پیام هایی به همراه داشت چه بدرقه پیکر ایشان که رهبری آنرا بزرگترین بدرقه جهانی اعلام نمودند. بنابراین هم شهادت به واسطه پیامی که داشت به یوم الله تبدیل شد؛ چونکه این شهادت بدست دولت تروریست آمریکا صورت گرفت و یک رسوایی برای دولتی بود که ادعای ابرقدرتی داشت و آن تشییع آنچنانی که زبان توان وصف آنرا ندارد یک ایام الله بود؛ مکمل آن ایام الله اقتدار ملت ایران و صلابت و شجاعت ملت ایران به دستان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و در هم کوبیدن پایگاه استقرار نیروهای تروریستی شیطان بزرگ و شکستن هیمنه پوشالی او بود که حداقل در ۵۰ سال گذشته سابقه نداشت که ملتی این گونه جسور و دلیر و شجاع و مقتدر بخواهد رسماً حمله ای به سمت شیطان بزرگ داشته باشد؛ بنابراین این روز هم یوم الله شد.
لطفی اظهار داشت: از این منظر اعلام گردید نهم تا نوزدهم دی به دهه بصیرت و میثاق با ولایت نامگذاری شود. شعار محوری این دهه هم بصیرت فاطمی، ولایتمداری، مقاومت علوی تعیین شده است.
تکمیل می شود...


1399/10/08
12:49:49
5.0 / 5
1428
تگهای خبر: آمریكا , ایران , شورا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
لینک دوستان سیاسی
سیاسی بین الملل