فرمانده منطقه دوم دریایی سپاه:

سردار شهید سلیمانی ریشه تكفیری ها را در منطقه خشكاند

سردار شهید سلیمانی ریشه تكفیری ها را در منطقه خشكاند

به گزارش سیاسی ایرنا- فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه اظهار داشت: سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با شجاعت و هوشمندی که داشت ریشه تکفیری ها را در منطقه خشکاند.


سردار رمضان زیراهی روز یکشنبه در گفتگو با ایرنا اضافه کرد: سردارشهید سلیمانی برای مقابله با تکفیری ها وارد صحنه مبارزه شد و اجازه نداد داعش بر بغداد و دمشق چیره و مسلط شود و نقشه و طرح های خطرناک استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا را در منطقه خنثی و بی اثر کرد.
وی بیان نمود: انقلاب اسلامی سبب بیداری مسلمانان در تمام دنیا شد و اسکتبار جهانی برای پیشگیری از این بیداری اسلامی و مقابله با انقلاب گروه های القاعده، طالبان و تکفیری ها را به وجود آورد تا چهره تشیع و اسلام را خراب کند.
زیراهی افزود: تمام تلاش دشمن در این راستا بود که ملت ها به خصوص جوانان به سمت انقلاب اسلامی گرایش پیدا نکنند و برپایه برنامه ریزی انجام شده با تشکیل گروه های تکفیری و ورود آنها به بغداد و دمشق و انجام جنایت های فجیع در نظر داشتند که این میدان درگیری را به ایران بکشانند و به قول آنها "ریشه اصلی اسلام را بخشکانند".
وی افزود: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با چشم تیزبین خود دریافته بود که تنها عنصر نجات بخش جهان اسلام مقاومت است بنابراین گروه های مقاومت را برای مقابله با آمریکا و صیهونیزم جهانی سازماندهی کرد و به مبارزه با آنها پرداخت.
فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه اظهار نمود: امروز جبهه مقاومت در یمن، عراق، سوریه، پاکستان و افغانستان بسیار منسجم شده است و به صورت یکپارچه و متحد به مقابله با دشمنان می پردازند.
زیراهی تصریح کرد: انسجام و یکپارچگی جبهه مقاومت مرهون تلاش شهید "حاج قاسم سلیمانی" است و امروز تمام دنیا سردار دل ها را بعنوان نماد مقاومت می شناسند.
وی افزود: شهید حاج قاسم سلیمانی امروز بعنوان یک مکتب و قهرمان ملت ایران و امت اسلامی است که با شجاعت، مقاومت، درایت و تیزهوشی که داشت استکبار را شکست داد و باعث وحدت و انسجام مکتب اسلامی شد.
زیراهی اظهار نمود: شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی اقتدار ملی و بین المللی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی و پایداری بی ادعا برای دین و پرچم غرور برای هر ایرانی است.
وی خاطرنشان کرد: فعالیتهای این پاسدار اسلام که مالک اشتر و ابوذر زمان و سردار اقتدار آفرین بود را نه تنها در کشورمان بلکه در فراسوی ایران اسلامی باید جست و جو کرد.
رزمجو خاطرنشان کرد: این شهادت سبب وحدت و انسجام بیشتر دوستان مکتب اسلام در درون و برون کشور خواهد شد.
به گزارش سیاسی به نقل از ایرنا، بامداد روز جمعه ۱۳دی ماه سال ۹۸ سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی به همراه ابومهدی مهندس از فرماندهان مقاومت بعد از عمری مجاهدت در حمله بالگردهای آمریکایی در فرودگاه بغداد به شهادت رسید.
منبع:

1399/10/07
19:37:58
5.0 / 5
1340
تگهای خبر: آمریكا , ایران , سازمان , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل