بشیری:

دولت در عرصه های مختلف كند عمل می كند

دولت در عرصه های مختلف كند عمل می كند

سیاسی: منتخب مردم پاكدشت در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ضمن اعلام آمادگی مجلس برای كمك به دولت اظهار داشت: دولت در عرصه های مختلف كُند و لَخت است. رئیس جمهور مانند نمایندگان قسم خورده است كه از هیچ اقدامی مضایقه نكند.


به گزارش سیاسی به نقل از ایسنا، فرهاد بشیری در جلسه علنی امروز (یکشنبه) یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ضمن عرض تبریک به هیات رئیسه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: امیدوارم مجلس یازدهم در تراز انقلاب اسلامی از همه ظرفیت هایش برای خدمت به مردم استفاده نماید. بر مبنای اصل ۱۲۱ رئیس جمهور مثل نمایندگان در خانه ملت قسم خوردند که در زمینه استقلال سیاسی، اقتصادی و فرهنگی از هیچ عملی مضایقه نکنند.
منتخب مردم پاکدشت در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور اضافه کرد: با عنایت به سوگندتان امروز لزوم دارد که دولتی چابک داشته باشید. دولت شما در عرصه های مختلف کند و لخت است. ما نمایندگان هم آماده هستیم برای حل مشکلات به دولت کمک نماییم. ما نباید گرفتار خودباختگی بشویم اقتصاد ما ظرفیت های زیادی دارد.
بشیری ضمن تاکید به «خودباوری» و نقش آن در پیشرفت کشور اظهار داشت: می توانیم تلاش نماییم که علیرغم تهدیدها و تحریم ها از حداکثر ظرفیت ها استفاده نماییم. مرکز پژوهش های مجلس گزارشی راجع به وضعیت اقتصادی عرضه کرده که بسیار دقیق است. از هیات رئیسه تقاضا می کنم که این گزارش را با جدیت دنبال کند.1399/03/11
13:37:12
5.0 / 5
2574
تگهای خبر: شورا , كشور , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
سیاسی بین الملل