در دیدار سردار پاكپور و سردار گودرزی تاكید شد؛

همكاری سپاه و نیروی انتظامی در مقابله با اقدامات ضدامنیتی در نوار مرزی

همكاری سپاه و نیروی انتظامی در مقابله با اقدامات ضدامنیتی در نوار مرزی

فرماندهان نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مرزبانی نیروی انتظامی بر تعامل و همكاری در مقابله با اقدامات ضدامنیتی در نوار مرزی كشور تاكید نمودند.


به گزارش سپاه نیوز؛ به دنبال انتصاب سردار «احمدعلی گودرزی» بعنوان فرمانده مرزبانی ناجا، سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه در رأس هیئتی با فرمانده مرزبانی ناجا دیدار و گفت و گو کرد.
فرمانده نیروی زمینی سپاه در این دیدار با تبریک انتصاب سردار گودرزی به فرماندهی مرزبانی ناجا، اظهار داشت: به برکت وجود نیروهای مسلح مقتدر و ولایی ایران اسلامی، امنیت پایدار در سراسر کشور با حضور جوانان مؤمن و انقلابی برقرار است.
سردار پاکپور در ادامه مرزبانان را نخستین سنگر دفاعی نظام در مرزها دانست و اضافه کرد: مرزبانی نیروی انتظامی مؤثرترین مؤلفه در تامین امنیت مرزهای کشور است و بحمدالله مرزبانان در ایفاء وظایف دفاعی خود خوش درخشیدند.
وی بر امنیت مرزهای کشور تاکید و عنوان کرد: مرزبانی نیروی انتظامی علاوه بر مقابله مستمر و مؤثر با اشرار و سوداگران مرگ، زمینه زندگی آرام توأم با آرامش را برای مرزنشینان در مرزهای کشور فراهم نموده است.
فرمانده نیروی زمینی سپاه با آرزوی موفقیت برای سردار گودرزی در سنگر مرزبانی، اشاره کرد: مرزبانی نیروی انتظامی و نیروی زمینی سپاه پاسداران، دوشادوش یکدیگر با هرگونه ناامنی در مرزهای کشور مقابله خواهند کرد.
در اختتام این دیدار، فرماندهان مرزبانی نیروی انتظامی و نیروی زمینی سپاه پاسداران بر آموزش های عملیاتی مرزبانان، ایجاد بسترهای مناسب برای راه اندازی منازل مسکونی سازمانی و تعامل و همکاری مرزبانی و نیروی زمینی برای مقابله با اقدامات ضد امنیتی در نوار مرزی کشور تاکید کردند.
1399/03/28
12:45:23
5.0 / 5
2302
تگهای خبر: آموزش , ایران , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
لینک دوستان سیاسی
سیاسی بین الملل