ستاری:

شركتهای دانش بنیان نوآوری را در حوزه دفاعی به ارمغان می آورند

شركتهای دانش بنیان نوآوری را در حوزه دفاعی به ارمغان می آورند

به گزارش سیاسی معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری با تكیه بر اینكه نوآوری ها در بالا بردن بنیه دفاعی كشور موثر است، اظهار داشت: شركتهای دانش بنیان توانایی دارند تا محصولات دفاعی را با نوآوری جدید برای كشور بسازند.


به گزارش روز سه شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران، سورنا ستاری در حاشیه رونمایی از نمایشگاه دستاوردهای تحقیقاتی و صنعتی نیروی دریایی ارتش اظهار نمود: شاهد اتفاقات خوبی در نمایشگاه دستاوردهای نیروی دریایی ارتش بودیم.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری عنوان کرد: در بخش تجهیزات دفاعی بازار بسیار خوبی برای شرکتهای دانش بنیان است و تکنولوژی های شرکتهای دانش بنیان می تواند در زندگی روزمره مردم دیده شود.
وی تصریح کرد: در نمایشگاه نیروی دریایی ارتش در حوزه های آی تی، مخابراتی، ساخت قطعات شاهد تجهیزات جدید و به روزی بودیم و از این پیشرفت ها بسیار خرسندیم.
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری درباره بهره مندی صنایع دفاعی در حوزه دانش بنیان اظهار داشت: این یک تغییر راهبردی است و کارخانه جات زیادی در حوزه نظامی داریم که زیر مجموعه ارگان های نظامی مختلف در حال فعالیت هستند.
وی با اشاره به اینکه شرکتهای دانش بنیان نوآوری را در حوزه دفاعی به ارمغان می آورند، افزود: خیلی از این روش ها در حوزه غیر دفاعی و زندگی روزمره مردم استفاده می شود.
ستاری با تکیه بر اینکه نوآوری ها در بالا بردن بنیه دفاعی کشور موثر است، تصریح کرد: شرکتهای دانش بنیان توانایی دارند تا محصولات دفاعی را با نوآوری جدید برای کشور بسازند.
منبع:

1399/09/13
12:22:05
5.0 / 5
1562
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل