رئیس سازمان بسیج مستضعفین:

از سم پاشی های دشمنان نباید ترسید

از سم پاشی های دشمنان نباید ترسید

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح كرد: توسعه فرهنگ بیمه و بالا بردن ضریب نفوذ بیمه در بسیج وظیفه ما است؛ ازاین رو رسانه ای كردن این گونه مسائل مشكلی ندارد و نباید از سم پاشی های دشمن هراسید.


به گزارش سیاسی به نقل از ایسنا، سردار پاسدار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مراسم رونمایی از تفاهم نامه بیمه بسیجیان با اشاره به اقدامات بسیج در مهار کرونا اظهار داشت: در مساله ویروس کرونا ما پر قدرت وارد شدیم و از راه رزمایش کمک مومنانه افراد قابل توجهی را شناسایی و به دنبال آن بسته های حمایتی به آنان عرضه کردیم. ما همینطور قادر هستیم که نهضت جهش تولید را همینگونه پر قدرت به سرانجام برسانیم.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه بزودی برنامه ای برای نهضت جهش تولید در بخش کشاورزی رونمایی می شود، اظهار نمود: ان شالله سازمان بسیج در کنار وزارت خانه های مربوطه به حوزه تولید مانند وزارت صمت و وزارت جهاد کشاورزی بتواند تولید، اشتغال و وضعیت معیشتی مردم را بهبود ببخشد.
سلیمانی تصریح کرد: مردم باید احساس کنند که منویات مقام معظم رهبری توسط نیرو های انقلابی جاری می شود.
وی درمورد مرحله دوم رزمایش کمک های مومنانه اظهار داشت: برنامه ریزی مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه به پایان رسیده است که در سه مرحله ده روزه برگزار می شود، مرحله نخست مربوط به دهه امامت (از روز عید قربان تا عید فطر) است و مرحله دوم هم دهه اول محرم برگزار می گردد.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه سومین مرحله از رزمایش کمک مومنانه در دهه آخر ماه صفر برگزار می شود، درباره انعقاد تفاهم نامه ای که امروز میان سازمان بسیج مستضعفین و بیمه کوثر منعقد شد، خاطرنشان کرد: توسعه فرهنگ بیمه و بالا بردن ضریب نفوذ بیمه در بسیج وظیفه ما است؛ ازاین رو رسانه ای کردن این گونه مسائل مشکلی ندارد و نباید از سم پاشی های دشمن هراسید.
سردار سلیمانی تصریح کرد: تعاون با یکدیگر فرهنگ ما مسلمانان است که کمک های مومنانه را بعنوان یکی از مصادیق آن می توان مطرح نمود، که این نوع فعالیت دارای ثواب بسیار زیادی دارد.
وی با تاکید بر اینکه توسعه خدماتی از قبیل بیمه باید برای عموم مردم صورت بگیرد، اظهار داشت: وقتی بحث از جهش تولید به میان می آید ما بعنوان سازمان بسیج باید همه کشاورزان، دامداران و صنعتگران را در نظر بگیریم، چونکه بسیج یک تشکیلات مردمی و نه حاکمیتی است وسپاه فقط از آن صیانت می کند.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه درمورد مطالبه مقام معظم رهبری از مجموعه های انقلابی اظهار نمود: مقام معظم رهبری مطرح نمودند که مجموعه های انقلابی باید تلاش خویش را چند برابر کنند تا بر مشکلات کشور فائق بیایم؛ چنانچه ملت ایران در دوره هایی مانند انقلاب، دفاع مقدس و معضل ویروس کرونا وحدت اسلامی خویش را به نمایش گذاشتند.
سردار سلیمانی اضافه کرد: خیلی از هموطنان ما که در کشورهایی از قبیل آمریکا، کانادا، انگلیس و فرانسه اقامت دارند به دنبال بازگشت به ایران هستند، ازاین رو وضع ما نسبت به این کشورها در مهار ویروس کرونا بهتر است، اما باید تلاش نماییم که اپیدمی مجدد نداشته باشیم.
بر طبق این گزارش در این مراسم علاوه بر سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین، امیر مشعل چی مدیر عامل بیمه کوثر هم اظهار نمود: بسیج پیش از آنکه یک سازمان حاکمیتی باشد یک نگرش و تفکر است. معتقدم نگرش بسیجی پس از گذشت این سال ها نه تنها کم نشده بلکه پر رنگ تر هم شده است.
مشعل چی تصریح کرد: همانطور که مستحضر هستید در تمام کشورهای پیشرفته دنیا حوزه های کاری بدون بیمه همگی ابتر هستند، از این سو در هر جا که فعالیت خدماتی انجام می شود باید بر اساس بیمه صورت بگیرد تا بتوان فعالیتهای خدماتی را گسترش داد.
وی ادامه داد: اگر سازمان بسیج و بیمه کوثر می خواهند ضریب نفوذ بیمه را گسترش بدهند باید یک برنامه جامع داشته باشند که این برنامه هدفی دارد که آنرا سرلشگر باقری رئیس ستاد کل نیرو های مسلح تحت عنوان ارتقای منزلت و معیشت بسیجیان به بنده ابلاغ کردند.1399/03/27
23:47:08
5.0 / 5
2437
تگهای خبر: آمریكا , ایران , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان سیاسی
سیاسی بین الملل