در دیدار رییس اورژانس كشور با فرمانده كل ارتش؛

زمینه های همكاری ارتش و فوریت های پزشكی بررسی گردید

زمینه های همكاری ارتش و فوریت های پزشكی بررسی گردید

سیاسی: در دیدار رئیس اورژانس كشور با فرمانده كل ارتش زمینه های همكاری بیشتر ارتش و فوریت های پزشكی مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد موضوع در جلسات كارشناسی پیگیری شود.


به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ارتش، پیرحسین کولیوند رئیس اورژانس کشور، در دیدار با سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، هدف از این دیدار را قدردانی از همه بخش های ارتش، به ویژه هوانیروز در کمک به مردم و اورژانس کشور بیان کرد.
در ادامه ضمن ارائه گزارشی از کارهای اورژانس و ذکر خاطراتی از حوادث زلزله، سیل، کرونا و خدمات اورژانس هوایی ارتش، نیروهای مسلح را یار و یاور همیشگی فوریت های پزشکی خصوصاً در زمان بحران عنوان نمود.
در ادامه فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر اینکه نجات جان انسان ها از مرگ حتمی کار هر روز اورژانس کشور و از توفیقات الهی است، اظهار داشت: ما همه سرباز و خادم مردم هستیم، این روحیه و توانایی ارتش را نعمت و توفیق الهی می دانیم و بر این نعمت شکرگذاریم.
موسوی با اعلان اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران در شعار «ارتش فدای ملت» صادقانه، خالصانه و بی منت عمل می کند، اضافه کرد: خوشبختانه امروز اورژانس ایران در منطقه و کشورهای دیگر، یک بخش رو سفید، با آبرو، مورد احترام و مورد قبول صاحب نظران این مساله است.
فرمانده کل ارتش از حضور بموقع و موثر اورژانس کشور که هر روز انسان های عزیزی را از مرگ حتمی نجات می دهند، قدردانی نمود و از کولیوند خواست سلام، تشکر و خداقوت وی را به عزیزان شاغل در اورژانس کشور ابلاغ کند.
در این دیدار زمینه های همکاری بیشتر ارتش جمهوری اسلامی ایران و فوریت های پزشکی مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد موضوع در جلسات کارشناسی پیگیری شود.منبع:

1399/08/28
23:41:10
5.0 / 5
1531
تگهای خبر: ارتش , ایران , خدمات , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
سیاسی بین الملل