هشدار فرمانده سپاه به طرف های درگیر در مناقشه قره باغ؛

سردار سلامی: با هرگونه تهدید مرزی برخورد قاطع و بموقع خواهیم داشت

سردار سلامی: با هرگونه تهدید مرزی برخورد قاطع و بموقع خواهیم داشت

به گزارش سیاسی فرمانده كل سپاه پاسداران با هشدار به طرف های درگیر در مناقشه قره باغ اظهار داشت: تمهیدات و  پیش بینی های لازم برای برخورد قاطع و بموقع با هر نوع تهدید و یا تعرض مرزی اندیشیده شده است.


به گزارش سیاسی به نقل از ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی سپاه، سرلشکر پاسدار حسین سلامی عصر پنجشنبه در جریان بازدید از نوار مرزی شهرستان اصلاندوز و سدمیل مغان در استان اردبیل گفت: امنیت پایدار خط قرمز ماست و هرگونه ناامنی و تهدید در مرزها که سبب لطمه به امنیت و آرامش روانی مردم عزیزمان باشد، پذیرفتنی نیست.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن رصد آخرین تحرکات در منطقه قره داغ، دستورات لازم برای تامین بیشتر امنیت مناطق مرزی را صادر کرد و اضافه کرد: تقویت تمهیدات دفاعی - امنیتی متناسب با وضعیت مناطق پیرامونی، مراقبت هوشمندانه و حضور هوشیارانه یگان های مستقر در مناطق مرزی مجاور محل درگیری های اخیر مورد تاکید است.
سلامی با قدردانی از مجاهدت ها و آمادگی های رزمندگان اسلام و مرزداران غیور برای دفاع از مرزها در این منطقه حساس، تغییرناپذیری مرزهای بین المللی را امری مهم توصیف و با تاکید بر ضرورت اهتمام طرف های درگیر در مناقشه قره باغ از هرگونه تهدید مقابل مرزهای جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد: تمهیدات و پیش بینی های لازم برای برخورد قاطع و بموقع با هر نوع تهدید و یا تعرض مرزی اندیشیده شده است.
وی با اشاره به اینکه ملت عظیم الشان ایران سختی ها را تحمل کردند و خواهان عزت اند، اضافه کرد: امروز به برکت نشکستن باورهایمان، مردم توانسته اند محکم و استوار در مقابل تهدیدها و توطئه های دشمنان بایستند و اراده خودرا بر آنان تحمیل کنند.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اشاره کرد: سپاه و بسیج خادم ملت ایران همچون مردمان فهیم، مومن و انقلابی دشت زیبا و حاصلخیز مغان است و برای رونق بیشتر این منطقه، آماده هر نوع کمک و نقش پذیری هستند.
سلامی همین طور ضمن بازید از سد میل مغان، با اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی که در منطقه حضور داشتند نیز گفت و گو کرد.منبع:

1399/08/17
19:27:28
5.0 / 5
1435
تگهای خبر: ایران , شورا , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
سیاسی بین الملل