سرلشكر باقری:

مستكبران منتظر انتقامی در تراز نام بزرگ سردار سلیمانی باشند

مستكبران منتظر انتقامی در تراز نام بزرگ سردار سلیمانی باشند

به گزارش سیاسی رئیس ستاد كل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با تاكید بر اینكه حمله مقتدرانه موشكی ایران به پایگاه آمریكا در عراق مرهم موقتی بر این مصیبت جهان اسلام بود، اظهار داشت: مستكبران باید منتظر انتقامی در تراز نام بزرگ سردار سلیمانی و ابومهندس باشند.به گزارش گروه فرهنگی ایرنا از ستاد خبری سی و چهارمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی، سرلشکر پاسدار «محمد باقری» عصر سه شنبه در وبینار "چالش های فرهنگی، اقتصادی و سیاسی غرب در مواجهه با کرونا" اظهار داشت: اوج وحشی گری آمریکا آنجا خودنمایی می کند که ایران را در این شرایط خاص کرونایی، در معرض شدیدترین تحریم های اقتصادی قرار می دهد بگونه ای که تأمین داروی بیماران با مشکل اساسی روبرو شده است.
وی افزود: از سویی می توان ادعا کرد که دشمنان، نابودی امت اسلامی را بر اساس تفرقه برنامه ریزی کرده اند و به نمایش گذاشتن چهره ای خشن از امت اسلام تنها قطعه کوچکی از جورچین اسلام هراسی است.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: امت اسلامی در عصر حاضر مقطعی خطیر را تجربه می کند امروز تمام تکفیر و کفر در مقابل اسلام محمدی قرار گرفته و از هیچ اقدامی دریغ نمی کند، بعضی از سران کشورهای اسلامی حالا بی شرمی را تا حدی برده اند که چنگ به طناب آمریکای خبیث زده اند و با نرمال سازی روابط با رژیم صهیونیست از پشت بر پیکره امت خنجر زده اند.
وی افزود: این حکام با قدرت پوشالی به نام آمریکا تکیه زده اند که خود در ورطه افول قرارگرفته و از جبهه مقاومت هراسان شده است.
باقری با تاکید بر اینکه ترور وحشیانه شهید قاسم سلیمانی و ابو مهدی المهندس در تاریکی شب و مستقیما به دست رژیم جنایتکار آمریکا نمونه بارز دیگری از مبارزه تمامی کفر با اسلام و مهر تاییدی بر تروریسم دولتی است، خاطرنشان کرد: شهید سلیمانی و یاران او ثابت کردند که قدرت آمریکا و رژیم صهیونیستی، پوشالی است و آنها توانایی مبارزه با رزمندگان محور مقاومت را ندارند.
وی افزود: سلیمانی دارای چهره ای محبوب میان ایرانی ها و غیر ایرانی ها است. چونکه از دنیا دل بریده بود و مقابل داعش و گروه های تفکیری خویش را وقف اسلام کرده بود.
باقری خاطرنشان کرد: قاسم سلیمانی انسانی خدامحور و مخلص بود و ذره ای آلودگی در ضمیر پاک او جا نداشت و قلب او پر از عشق به مؤمنان و مستضعفان بود. شجاعت، بی باکی، عقلانیت و مهربانی تصویری زیبا از وی در عمق جان انسان های آزاد ساخته بود. سلیمانی فرقه گرا و قوم گرا نبود و امنیت همه را در نظر داشت.

دشمنان از نزاع درون امت اسلام بیشترین بهره را می برند
وی با اعلان اینکه امروز نسخه شفا بخش امت اسلامی در یک کلمه وحدت خلاصه شده است، اظهار نمود: دشمنان اسلام از نزاع درون امت اسلام بیشترین بهره را می برند و ما باید تحقق وحدت را سرلوحه امور خود قرار دهیم.
باقری با اشاره به اینکه اسلام دین عقلانیت و حکمت است، عنوان کرد: اسلام مکتب مبارزه با خرافه پرستی و جریان های تروریستی است و فرماندهان مقدم آن اندیشمندان انقلابی و دلسوز برای امت اسلامی هستند و حضور هدفمند و برنامه ریزی شده اهل علم و قلم در شبکه های اجتماعی بیشتر از هر زمانی احساس می شود.
وی اظهار نمود: ما بر این باور هستیم که مجمع و کنفرانس وحدت با ظرفیت گسترده ای که دارد می تواند بستر همکاری میان ملل مسلمان برای مقابله با استکبار جهانی و حفظ آرمان های ملت مظلوم فلسطین را ایجاد و خویش را برای خروج آمریکا از بلاد اسلامی آماده می کند.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان کرد: روشن کردن نسل جوان نسبت به آموزه های اسلام ناب محمدی مهم ترین وظیفه اندیشمندان جهان اسلام است و در این میان باید فرصت فضای مجازی را مغتنم شمرده و منابر را در فضای مجازی برپا نماییم.
وی آگاه سازی جوانان دیگر ادیان و زدودن نگاه بدبینانه ادیان دیگر نسبت به اسلام راهکار مهمی برای افشای توطئه استکبار جهانی دانست و اظهار داشت: امیدواریم پرچم اسلام بزودی در سرتاسر جهان به اهتزاز درآید.

سی و چهارمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی از پنجشنبه (۸ آبان) مصادف با ۱۲ ربیع الاول به صورت مجازی شروع به کار کرد و بیشتر از ۱۶۷ شخصیت برجسته جهان اسلام از ۴۷ کشور و همینطور ۱۲۰ سخنران داخلی به صورت «وبیناری» پیرامون مبحث های کنفرانس بخصوص همکاریهای اسلامی در مواجهه با مصایب و بلایا با رویکرد کرونا سخنرانی کردند.منبع:

1399/08/14
20:57:45
5.0 / 5
1470
تگهای خبر: آمریكا , ایران , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل