متفكرآزاد:

رفع موانع تولید یكی از مهم ترین اولویت های مجلس یازدهم است

رفع موانع تولید یكی از مهم ترین اولویت های مجلس یازدهم است

به گزارش سیاسی منتخب مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی تصریح كرد كه تحقق «جهش تولید» می تواند بخشی اعظمی از مباحث اقتصادی در حوزه معیشت و اشتغال را مرتفع كرده و بنابراین یكی از مهم ترین اولویت های مجلس یازدهم رفع موانع تولید است.


روح الله متفکر آزاد در گفتگو با ایسنا، درباره مهمترین اولویت های مجلس یازدهم با اشاره به اینکه یکی از مهم ترین مباحثی که امروز باید به آن پرداخته شود مباحث اقتصادی می باشد که در اولویت مجلس یازدهم قرار دارد، تصریح کرد: پرداختن به مسئله معیشت و اشتغال مردم از اهمیت قابل توجهی برخوردار می باشد. از طرفی مسائل فرهنگی هم مورد توجه مجلس یازدهم قرار دارد.
ایشان در ادامه اظهار نمود: از آنجائیکه سال جاری با تدبیر رهبری به درستی و کارشناسانه سال جهش تولید نام گذاری شده است، یکی از مسیرهای واقعی بدون حاشیه برای حل مسائل اقتصادی جامعه، توجه به این شعار است.
منتخب مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ان شاءالله مجلس یازدهم با تمرکز بر این شعار می تواند به آن جامه عمل پوشانده و خیلی از مشکلات و مسائل اقتصادی را مرتفع کند. باید منتظر ماند تا کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی ظرف چند روز آینده تشکیل گردد و پس از آن به شکل جدی به این حوزه ورود نماییم.
متفکرآزاد در انتها تصریح کرد: کمک به رفع موانع تولید از راه قانون گذاری و نظارت یکی از مهم ترین اولویت هایی است که باید مجلس یازدهم به آن بپردازد. برای تحقق شعار جهش تولید و حل و فصل خیلی از مسائل اقتصادی باید شعار جهش تولید عملیاتی شود و بنابراین رفع موانع تولید از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.1399/03/10
22:38:06
5.0 / 5
2429
تگهای خبر: تخصص , تولید , جامعه , شورا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
سیاسی بین الملل