فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) :

راه اندازی بوستان زندگی ارتقای كیفیت زندگی جنوب شهر تهران را به دنبال خواهد داشت

راه اندازی بوستان زندگی ارتقای كیفیت زندگی جنوب شهر تهران را به دنبال خواهد داشت

سیاسی: فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) راه اندازی بوستان زندگی با مساحت 25 هكتار در محله هرندی را زمینه ساز كاهش لطمه های اجتماعی و موجب ارتقای كیفیت زندگی در جنوب شهر تهران دانست.


به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص)، سعید محمد ضمن تشکر از همکاری شهرداری تهران در راه اندازی بوستان زندگی در محله هرندی تهران گفت: این بوستان که جزء بزرگترین بوستان های شهر تهران شمرده می شود در پاسخ به درخواست اهالی و در جهت توسعه خدمات عمومی و رفاهی شهروندان منطقه ۱۲ شهرداری تهران راه اندازی شد.
وی اضافه کرد: وجود لطمه های اجتماعی و فرسوده بودن بافت ۳۵ درصد ناحیه ۴ منطقه ۱۲ شهرداری تهران موجب شد تا قرارگاه سازندگی خاتم با درک لزوم و ضرورت ساماندهی این منطقه وارد میدان شود و وضعیت این منطقه را سامان دهد.
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) اظهار داشت: طراحی و راه اندازی معابر اصلی و فرعی داخلی بوستان و ابنیه عمومی برمبنای استانداردهای روز، اجرای سیستم آبیاری تحت فشار، شبکه فاضلاب و جمع آوری آبهای سطحی، راه اندازی مخزن ذخیره آب، مرمت و بازپیرایی فضای سبز، مجموعه شهر کودک سرپوشیده، پارکینگ مسقف، شبکه روشنایی محوطه و مناسب سازی معابر و دیگر کاربری های پروژه جهت استفاده معلولان و نابینایان از دیگر مواردی است که موسسه شهید رجایی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) در راه اندازی این بوستان لحاظ کرده است.
وی درباب دستاوردهای راه اندازی این بوستان برای منطقه ۱۲ اظهار داشت: راه اندازی این بوستان با کارکردهای زیست محیطی، ترافیکی، گردشگری و زیباشناختی، علاوه بر توزیع مناسب امکانات در سطح کلان شهر تهران، تأثیر مستقیمی بر توسعه نشاط و پویایی اجتماعی دارد.
محمد گفت: راه اندازی بوستان هرندی در بافت تاریخی پایتخت، بر سلامت روان شهروندان این منطقه و استقرار انضباط اجتماعی اثرگذار خواهد بود و تلطیف روحیه و آرامش اهالی را به ارمغان خواهد آورد.
منبع:

1399/07/29
00:34:38
5.0 / 5
1988
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
سیاسی بین الملل