فرمانده نیروی هوافضای سپاه:

نگاه انقلابی و نسخه داخلی ضامن حل مشكلات كشور است

نگاه انقلابی و نسخه داخلی ضامن حل مشكلات كشور است

به گزارش سیاسی فرمانده نیروی هوا فضایی سپاه اظهار داشت: با نگاه انقلابی، مجاهدت، استقامت و اعتماد به ظرفیت های داخلی می توان بر مشكلات كشور فائق آمد و با عبور از تحریم ها به خودكفایی و اقتدار در عرصه فن آوری در سامانه های نظامی رسید.


به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی سپاه، سردار سرتیپ پاسدار «امیرعلی حاجی زاده» در حاشیه بازدید تعدادی از مدیران و کارشناسان حوزه فرهنگی و سیاسی سپاه از نمایشگاه دائمی دستاوردها و توانمندی های این نیرو اضافه کرد: جوانان و نخبگان کشور باید به این باور برسند که نگاه انقلابی و نسخه داخلی ضامن حل مشکلات کشور بوده و با مجاهدت و استقامت و مدیریت جهادی نه فقط می توان بر مشکلات فائق آمد بلکه می توان جایگاه خودرا با پیشرفت تا کشورهای تراز اول جهان ارتقا بخشید.
فرمانده نیروی هوافضای سپاه با تاکید بر ضرورت فاصله گرفتن از روش های سنتی در تحلیل ها و تبیین ها و به صحنه آوردن ظرفیت ها و الگوهای جدید اشاره کرد: در حوزه تحلیل، تبیین و اقناع باید با روزآمدسازی روش ها و ابزارها با نسل جوان و نخبه کشور ارتباط برقرار شود تا پروسه انتقال و درک حقایق بهتر و موفق تر انجام پذیرد.
وی هدف از برگزاری نمایشگاه دائمی دستاوردها و توانمندی های سپاه را اهمیت دادن به توان و ظرفیت جوانان و نخبگان کشور عنوان نمود و اظهار داشت: این نمایشگاه نشان داد که چگونه می توان مسیرهای پیشرفت را برای عزت و جایگاه جهانی ایران عزیز با اعتماد به توانمندی های بومی و داخلی طی کرد و در حوزه دفاعی و بازدارندگی با عبور از تحریم ها به خودکفایی و اقتدار در عرصه فن آوری در سامانه های نظامی رسید.
به گزارش سیاسی به نقل از ایرنا، در نمایشگاه دائمی دستاوردها و توانمندی های راهبردی و پارک ملی هوا فضای نیروی هوافضای سپاه قسمتی از دستاوردهای این نیرو در حوزه های موشکی، پهپادی، ماهواره ای و پدافند سامانه های کشف و شناسایی و جنگ الکترونیک و نیز دستاوردهای مراکز پژوهشی و تحقیقاتی به نمایش درآمده است.
در نمایشگاه توانمندی های راهبردی نیروی هوافضای سپاه همین طور برخی از پهپادهای متجاوز شامل آمریکایی و صهیونیستی که توسط سامانه های پدافند نهسا ساقط شده اند به معرض نمایش گذاشته شده است.منبع:

1399/07/26
14:17:24
5.0 / 5
1817
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
سیاسی بین الملل