فرمانده نیروی هوایی ارتش؛

عقیدتی سیاسی ارتش در خط مقدم مقابله با تهدیدات فرهنگی است

عقیدتی سیاسی ارتش در خط مقدم مقابله با تهدیدات فرهنگی است

به گزارش سیاسی فرمانده نیروی هوایی ارتش اظهار داشت: امروز مأموریت سازمان عقیدتی سیاسی برای مقابله با تهدیدات فرهنگی از پشتیبانی به خط مقدم تغییر كرده است.


به گزارش روز پنج شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران، امیر سرتیپ خلبان «عزیز نصیرزاده» به همراه حجت الاسلام والمسلمین «سید احمد قاضی» رئیس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا با حضور در پایگاه هوایی شهید دوران شیراز با کارکنان عقیدتی سیاسی این یگان دیدار و گفت و گو کرد.
فرمانده نیروی هوایی ارتش با گرامیداشت سالروز تاسیس عقیدتی سیاسی اظهار داشت: جایگاه سازمان مقدس عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران به نحوی است که هر چه جلوتر می رویم این اهمیت ضروری تر به نظر می آید.
وی با اشاره به اینکه مأموریت فعلی عقیدتی سیاسی با اوایل انقلاب که ارتش در حال تغییر هویت بود تفاوت کرده، اظهار نمود: امروز ساختار ارتش کاملا از نسل انقلاب است و مأموریت نهاد عقیدتی سیاسی از پشتیبانی به خط مقدم مقابله با تهدیدات فرهنگی تغییر کرده و با عنایت به تاکتیک های جدید، اقدامات فرهنگی پیشرفته و متقابل را می طلبد و این کار خیلی سخت و طاقت فرسا است.
امیرسرتیپ نصیرزاده نتیجه کارعقیدتی سیاسی را اثرگذاری فرهنگی بر خانواده ها، فرزندان و کارکنان دانست و خاطرنشان کرد: با تدابیر و دانشی که در سازمان عقیدتی سیاسی وجود دارد راه های مقابله با تهدیدات شناسایی و عملیاتی می شود.
همچنین حجت الاسلام سیداحمدقاضی در این دیدار اظهار داشت: سامانه عقیدتی سیاسی پایگاه هوایی شهید دوران وضعیت خوبی در دو مقوله اشراف و هنر دارد و در دو دوره جشنواره تئاتر آجا رتبه های برتر را به خود مختص کرده است. البته با عنایت به تهدیدات فرهنگی موجود باید بیشتر کار نماییم.
وی تصریح کرد: جز با فعالیتهای جهادی و شبانه روزی نمی توان در مقابل هجمه های فرهنگی دشمن ایستاد.
نصیرزاده امروز همینطور در همایش تجلیل از پیشکسوتان خلبان و نخبگان و فعالان عرصه ‎های مختلف عملیاتی، فنی پایگاه هوایی شهید دوران شیراز هم اظهار نمود: بزرگ مردان نیروی هوایی در اوایل انقلاب و جنگ دلاوری های خویش را به اثبات رسانده و عملیات های ماندگار آنها بر هیچکس پوشیده نیست.
وی اضافه کرد: امروز که شما جوانان نمونه نیروی هوایی، وارثان آن دلیرمردان هستید، باید با تلاش و کوشش قدردان زحمات پیشکسوتان و شهدای عزیز نیروی هوایی باشید و سند اثبات ادعای این مورد کوشش برای خودکفایی در صنعت دفاع هوایی و بازآمدهای موفق و زبانزد می باشد.
فرمانده نیروی هوایی ارتش با اشاره به اوایل جنگ که کشور به مراتب گرفتار مشکلات عدیده اقتصادی فراوان بود، خاطرنشان کرد: در آن زمان با همت جهادی از بحران عبور کردیم و امروز در شرایط ناجوانمردانه ای قرار داریم که حتی در بخش دارو هم تحریم هستیم.
نصیرزاده با تاکید بر اینکه باید در بخش سواد رسانه ای و مجازی هشیار و بیدار باشیم، تصریح کرد: نباید از دشمن فریب خورده چونکه دشمن همه تلاش خویش را برای ایجاد بحران حتی در بخش سلامت که یک فاکتور انسانی است بکار گرفته ولی به لطف خداوند کشور از این بحران هم عبور خواهد نمود.منبع:

1399/07/25
15:49:05
5.0 / 5
1663
تگهای خبر: ارتش , ایران , سازمان , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
سیاسی بین الملل