نماینده بوشهر:

شرایط دشوار تحریم

شرایط دشوار تحریم

بوشهر نماینده بوشهر اظهار داشت: اعتماد مردم یك سرمایه بسیار پرارزش برای نظام است كه نمی توان از آن غافل شد و این مهم زمانی ایجاد می شود كه مردم احساس كنند به مشكل آنان رسیدگی می شود.


عبدالکریم جمیری در نشست بررسی مشکلات دهستان انگالی شهرستان بوشهر اظهار داشت: حضور فعال مدیران اجرایی در جلسات بررسی بخش های مختلف این استان و اهتمام جدی به حل مسائل مردم این مناطق، سبب ایجاد اعتماد عمومی به نظام می شود.
وی اضافه کرد: اعتماد مردم یک سرمایه بسیار پرارزش برای نظام است که نمی توان از آن غافل شد و این مهم زمانی ایجاد می شود که احساس کنند به مشکل آنها رسیدگی و حل می شود.
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی اظهار نمود: امروز کشور در شرایط دشوار تحریم و موانع قرار دارد، بنابراین مدیران روحیه خدمتگزاری به مردم را بعنوان تکلیف خود و یک حرکت جهادی و انقلابی متناسب با جنس انقلاب در دستور کار قرار دهند.
جمیری تصریح کرد: ضروریست که مسائل بعد از شناسایی دسته بندی و سپس اولویت بندی شود تا مسیر و شیوه همکاری استاندار، فرمانداران، نمایندگان و مدیران ترسیم و به حل سریع تر مشکلات و رفع کمبودها کمک گردد.
وی بیان نمود: در این راستا حضور و پاسخگویی مدیر دستگاه هایی که مسائل مورد بررسی این جلسات در حوزه اختیار آنها قرار دارد لزوم دارد، چون که اینگونه نشست ها نه برای توجیه و دفاع از عملکرد، بلکه برای یافتن چاره برای رفع مشکلات است.

حل بحران های سیل و هجوم ملخ
فرماندار بوشهر هم در این جلسه عنوان کرد: این گونه جلسات با حضور دهیاران و شوراها، مدیران و نماینده مردم در مجلس بسیار موثر و مطلوب است.
عباس جمشیدی از مدیران اجرایی خواست در صورتیکه مساله ای در سطح دستگاه حل نمی گردد آنرا به فرمانداری، استانداری و نماینده مجلس ارجاع کنند تا هر یک در حوزه کاری خود فرایند را تسهیل کرده و به آن جنبه عملیاتی دهند.
وی با تقدیر از فعالیت و یاری شوراهای اسلامی روستا و دهیاران در حل بحران های سیل و هجوم ملخ، افزود: طی سال های اخیر شوراها در مدیریت و حل مسائل و بحران ها بیشتر از محدوده وظایف تعریف شده ی خود با فرمانداری ها مشارکت و همکاری داشته اند.1399/07/22
13:12:14
5.0 / 5
1626
تگهای خبر: شورا , عمومی , كشور , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
لینک دوستان سیاسی
سیاسی بین الملل