از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی؛

واگذاری آزمایشی بخشنامه ارتقای اعضای هیات علمی دانشگاه امام حسین(ع)

واگذاری آزمایشی بخشنامه ارتقای اعضای هیات علمی دانشگاه امام حسین(ع)

سیاسی: شورای عالی انقلاب فرهنگی ماموریت اجرای آزمایشی بخشنامه ارتقای اعضای هیات علمی پیشنهادی دانشگاه جامع امام حسین «ع» را به این دانشگاه واگذار كرد.


به گزارش سیاسی به نقل از ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی سپاه، شورای عالی انقلاب فرهنگی ماموریت اجرای آزمایشی بخشنامه ارتقای اعضای هیات علمی پیشنهادی دانشگاه جامع امام حسین «ع» را به این دانشگاه واگذار کرد.
دانشگاه جامع امام حسین(ع) با هدف تحقّق فرامین و تدابیر مقام معظّم رهبری «مدظلّه العالی» و احساس مسئولیت در تدوین و پیاده سازی نظام های متعهّد به مفاهیم متعالی مستخرج از اندیشه های امامین انقلاب اسلامی، ضمن عطف توجّه به استاد بعنوان نقش کلیدی مولّفه های تحوّلی دانشگاه، ایجاد تحوّل بنیادی در نظام ترفیع و ارتقاء را از حدود سه سال پیش دستور کار خود قرار داده است.
بنابراین گزارش، بر طبق مصوبه اخیر شورای عالی انقلاب فرهنگی مقرر شده است، دانشگاه جامع امام حسین(ع) ضوابط و مقرّرات خاص دانشگاه را برای بخشنامه ارتقای مرتبه اعضای هیات علمی موسسه های آموزش عالی، پژوهشی و فناوری دولتی و غیردولتی را به صورت آزمایشی اجرا و نتایج حاصله را برای ارائه به شورای عالی انقلاب فرهنگی به ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور گزارش کند.
براساس نظام ارتقای جدید، محوریّت ارتقاء استاد بجای منطق حاکم بر آن پیرامون تولید مقاله (شکل زیر) بر «مسائل (بنیادی، توسعه ای و کاربردی) مورد نیاز دارای اولویت برای سپاه، نیروهای مسلّح و انقلاب اسلامی» متمرکز شده است.منبع:

1399/07/15
11:50:40
5.0 / 5
1892
تگهای خبر: آموزش , تولید , شورا , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لینک دوستان سیاسی
سیاسی بین الملل