رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش:

نیازمندان را دریابیم

نیازمندان را دریابیم

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران خواهان كمك به محرومان در «پویش سفر عشق» شد و اظهار داشت: باید نیازمندان را دریابیم وگرنه كیفر بی تفاوتی در مقابل آنان را خواهیم دید.


به گزارش روز جمعه روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی، حجت الاسلام «عباس محمدحسنی» با اعلان اینکه پویش هایی مثل پویش سفر عشق یکی از بهترین راه های کمک به محرومان است اضافه کرد: هر کاری که از دستمان بر می آید باید در راه خدا انجام دهیم و محرومان را دریابیم وگرنه کیفر بی تفاوتی در مقابل آنها را خواهیم دید.
وی گفت: به مانند پویش های قبلی باید از مردم استمداد گرفت تا به محرومان و نیازمندان جامعه و استانها کمک کرد.
رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش بیان کرد: اگر نیازمندی های آنان را ذخیره کرده و دارید که چه بهتر و گرنه باید برای کمک به آنان از مردم کمک گرفت که در صورت استمداد، مردم خوب و مهربان کشورمان دراین زمینه از هیچ کوشش دریغ نمی کنند.
محمدحسنی با اعلان اینکه درحال حاضر محرومان در اولویت های زندگی خود از قبیل مواد غذایی، لباس، لوازم و وسایل بهداشتی مربوط به ویروس کرونا و نوشت افزار، خوراکی تا پوشاکی گرفتار و نیازمند یاری ما هستند، اشاره کرد: همه ما باید با افتخار دست به جیب شده و کریمانه و عزتمندانه در رفع نیازمندی های آنان مشارکت نماییم و بدانیم که خداوند چند برابر جبران خواهدنمود.
پویش سفر عشق با مشارکت قرارگاه فرهنگی و جهادی حضرت مهدی (علیه السلام) و خیرین در برای کمک به محرومان استان های ایلام، کرمان، سیستان و بلوچستان، همدان و لرستان در اربعین حسینی با لبیک به فرمان مقام معظم رهبری در امتداد کمک مومنانه انجام می شود. این طرح با هدف تامین بسته های مواد غذایی در روز اربعین حسینی با حفظ پروتکل های بهداشتی در مناطق محروم برگزار می شود.


1399/07/12
23:55:39
5.0 / 5
1662
تگهای خبر: ارتش , ایران , جامعه , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل