ناجا و وزارت دفاع تفاهمنامه همكاری امضا كردند

ناجا و وزارت دفاع تفاهمنامه همكاری امضا كردند

به گزارش سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و نیروی انتظامی جمهوری اسلامی با هدف ارتقای توان مأموریتی ناجا تفاهمنامه همكاریهای مشترك امضا كردند.


به گزارش روز دوشنبه پایگاه خبری پلیس، این تفاهمنامه همکاریهای مشترک با حضور امیرسرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی به امضا رسید.
امیر سرتیپ حاتمی در این دیدار با اشاره به ضرورت ارتقای توان ماموریتی نیروی انتظامی در جهت پیشرفت و توسعه ایران اسلامی، ابراز امیدواری کرد: وزارت دفاع با تمام توان و بهره گیری از ظرفیت های صنعتی، علمی، فناورانه و دانشی خود در پشتیبانی از مأموریت های متنوع نیروی انتظامی از هیچ کوششی فروگذار نکرده و تقویت قدرت نیروی انتظامی را بعنوان یک اولویت در دستور کار خود قرار داده است.
وزیر دفاع نقش و مأموریت نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت کشور را ستودنی و قابل تحسین برشمرد و خاطرنشان کرد: کارکنان جان بر کف، مخلص و پرکار نیروی انتظامی در تمامی عرصه های برقراری نظم و امنیت کشور با نثار جان خود از هیچ کوششی فروگذار نکرده اند و امنیت مثال زدنی امروز کشورمان مرهون خدمات صادقانه این سربازان سرافراز ایران اسلامی است.
سردار حسین اشتری هم در این دیدار با تشکر از حمایت ها و پشتیبانی های وزارت دفاع نسبت به نیروی انتظامی خاطرنشان کرد: اولویت ناجا هم اکنون توسعه فناوری های پیشرفته برای پلیس هوشمند و ضرورت تقویت توان نیروی انتظامی برای مقابله با مبحث قاچاق کالا و ارز و مبارزه با مواد مخدر و موضوعاتی از این دست است.
وی تأمین تجهیزات مورد نیاز این نیرو را در جهت برقراری نظم و امنیت کشور از اولویت های حائز اهمیت دانست و ابراز امیدواری کرد: ان شاء الله با حمایت های وزارت دفاع بتوانیم در کوتاه ترین زمان ممکن به قابلیت های فراوانی در اجرای مأموریت های متنوع و خطیر پلیس دست یابیم.1399/03/21
11:42:05
5.0 / 5
2584
تگهای خبر: ایران , خدمات , فناوری , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان سیاسی
سیاسی بین الملل