در نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت با عنوان اقتدار۴۰ ؛

دستاوردهای علمی، فناوری و نوآوری نیروی دریایی ارتش به معرض نمایش گذاشته شد

دستاوردهای علمی، فناوری و نوآوری نیروی دریایی ارتش به معرض نمایش گذاشته شد

ماكت ناوشكن های نیروی دریایی ارتش به همراه دستاوردهای علمی، فناوری و نوآوری و تكنولوژی این نیرو در نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس در معرض دید عموم قرار گرفت.


به گزارش روز شنبه ایرنا، نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، همزمان با هفته دفاع مقدس مبادرت به مشارکت در برگزاری برگزاری غرفه در نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس در باغ موزه کرده است.
در غرفه نیروی دریایی ارتش، ماکت های سطحی، زیر سطحی و موشکی در معرض نمایش عموم گذاشته شده است.
در غرفه سرپوشیده، ماکت دفاع از جزیره خارک، اقدامات نیروی دریایی در ۸ سال دفاع مقدس و تصاویر شهدای نیروی دریایی راهبردی ارتش در معرض نمایش است.
تصاویر بازدیدهای رهبر معظم انقلاب اسلامی از نیروی دریایی، کتابهای با موضوع دفاع مقدس انتشار یافته در این نیرو، فیلم و تصاویر و نماهنگ های اقتدار نیروی دریایی از دیگر موارد موجود در غرفه نداجا است.
در غرفه نیروی دریایی راهبردی ارتش علاوه بر به تصویر کشیدن عملکرد نداجا در دفاع مقدس به دستاوردهای علمی، فناوری و نوآوری و تکنولوژی نیز پرداخته شده است.
در این نمایشگاه ماکت ناوشکن سهند، زیردریایی فاتح، ناوموشک اندازی پیکان هم به معرض نمایش گذاشته شده است.
نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت با عنوان «اقتدار۴۰» و با شعار محوری «ما قوی هستیم» به مناسبت چهلمین سالگرد حماسه دفاع مقدس، از ۲ تا ۹ مهر در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برپا است.


1399/07/05
23:55:17
5.0 / 5
1945
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
لینک دوستان سیاسی
سیاسی بین الملل