فرمانده نیروی دریایی ارتش:

صلح و امنیت پایدار بزرگترین دستاورد نیروهای مسلح است

صلح و امنیت پایدار بزرگترین دستاورد نیروهای مسلح است

فرمانده نیروی دریایی ارتش، صلح و امنیت پایدار را بزرگترین دستاورد نیروهای مسلح كشور عنوان نمود و اظهار داشت: رزمایش ذوالفقار نماد و نمایش قسمتی از این اقتدار و توانایی برای حفظ و تحكیم صلح و  برقراری امنیت است.


به گزارش روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، دریادار حسین خانزادی با قدردانی از کارکنان و برگزارکنندگان نیروی دریایی در رزمایش ذوالفقار ارتش اظهار داشت: صلح و امنیت پایدار بزرگترین دستاورد تلاشها و مجاهدتهای نیروهای مسلح کشور است که منتخب، نماینده و مظهر قدرت و اقتدار ملت هستند که رزمایش ذوالفقار نماد و نمایش قسمتی از این اقتدار و توانایی برای حفظ و تحکیم صلح و برقراری امنیت است.
فرمانده نیروی دریایی ارتش اضافه کرد: اجرای موفق رزمایش بزرگ ذوالفقار ۹۹ ارتش جمهوری اسلامی ایران با محوریت دریا و نیروی دریایی، مرهون تلاش و مجاهدت بهترین فرزندان ایران اسلامی است؛ مردانی که قادرند حرفه ای ترین کارها را در ساحل، دریا و آسمان انجام دهند.
خانزادی افزود: ایران اسلامی با توجه به این مردان رشید و دریادل، برای همیشه از گزند دشمنی ها در امان خواهد بود، چونکه سپیدپوشان نیروی دریایی برای حراست از آب و خاک این کشور، مردانه و با بصیرت دینی و سیاسی در صف مجاهدت ایستاده اند.
وی اظهار داشت: بعنوان فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران به وجود تک تک شما عزیزان که با دقت و همت، طرح ریزی، هدایت، کنترل و اجرای دقیق مراحل مختلف این رزمایش بزرگ را رقم زدید و غرور و حماسه آفریدید افتخار کرده و سلامتی و سعادت خانواده بزرگ نیروی دریایی راهبردی ارتش را از درگاه خداوند متعال خواستارم.
به گزارش سیاسی به نقل از ایرنا، مراحل اصلی رزمایش مشترک ذوالفقار ۹۹ ارتش از پنجشنبه گذشته به مدت سه روز با رمز مقدس یا «سیدالشهداء(ع)» و با مشارکت نیروهای چهارگانه ارتش و قرارگاه پدافند هوایی در سواحل مکران از شرق تنگه هرمز و سواحل مکران تا مدار ۱۰ درجه شمالی اقیانوس هند انجام شد که در آن بعضی از تازه ترین دستاوردها و تجهیزات بومی، طرح ها و راهکنش های مختلف و متناسب با تهدیدات مورد بهره برداری و استفاده عملیاتی قرار گرفت.منبع:

1399/06/25
23:37:01
5.0 / 5
1840
تگهای خبر: ارتش , ایران , عمومی , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
لینک دوستان سیاسی
سیاسی بین الملل