آموزش و پرورش و سازمان جغرافیایی تفاهم نامه امضا كردند

آموزش و پرورش و سازمان جغرافیایی تفاهم نامه امضا كردند

وزارت آموزش و پرورش و سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح با هدف توسعه مشاركت و ارتقای تعاملات اجرایی، علمی، آموزشی و پژوهشی تفاهم نامه همكاری امضا كردند.


به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، بر طبق قانون و اهداف و وظایف این وزارتخانه و سیاست های کلی ایجاد تحول و سندتحول بنیادین خصوصاً زیرنظام تامین فضا، تجهیزات و فن آوری و در امتداد تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی بامداد امروز - شنبه- آیین انعقاد تفاهم نامه همکاری با حضور معاون حقوقی و امورمجلس آموزش و پرورش و رئیس سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح در ساختمان شهیدرجایی انجام شد.
هدف از انعقاد این تفاهم نامه، توسعه همکاری و تعاملات اجرایی، علمی، آموزشی و پژوهشی بین سازمان جغرافیایی و آموزش و پرورش جهت استفاده از امکانات و توانمندی های علمی، سرمایه انسانی، فنی، اطلاعاتی، تجربه و تخصص دو طرف است.
بر اساس این گزارش، همکاری علمی، پژوهشی، آموزشی، ترویجی و اجرایی در زمینه های در رابطه با خدمات علوم جغرافیایی و علوم ژئوماتیک، همکاری و مشارکت در امتداد اجرای پروژه ملی شبکه پوششی ایستگاه های GNSS، برگزاری سمینارها، دوره های تخصصی، جشنواره ها و همایش های علمی مشترک در سطوح ملی، منطقه ای و بین المللی و همکاری و مشارکت در چاپ و انتشار منابع مرجع و کتابچه های آموزشی و ترویجی همچون تعهدات سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح در این تفاهم نامه است.
مدت این تفاهم نامه از تاریخ امضا و ابلاغ سه سال شمسی تعیین شده است که به امضای قاسم احمدی لاشکی معاون حقوقی و امور مجلس آموزش و پرورش و مجید فخری رئیس سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح رسید.
طبق این تفاهم نامه، در صورت توافق همکاری طرفین قابل تمدید و تجدیدنظر است.


1399/06/23
13:08:46
5.0 / 5
1843
تگهای خبر: آموزش , تخصص , خدمات , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل